Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm class detayları açıklanıyor

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Cataclysm hakkında beni en çok yoran şey QQnun geri dönmesi. Bütün forumlarda gözyaşları sel oldu akıyor, herkes classından ve gelen abilitylerin kötülüğünden şikayetçi. Sadece patiye özgü bişey değil bu, gavurlar da aynen böyle.

abi ilk bir baktı millet shamanlar yağmur yağdırırak heallayacaklar, deprem yaratarak aoe yapacaklar falan herkes OMGWTF kim bilir benim sınıfıma neler gelicek şimdi oldu, sonrası hüsran sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

abi biz gelen bişey istemiyoruz hunterlar olarak yemişim camosunu

bizden manayı alınca burst dmg çekemeyeez kaçamayacaz çünkü focusumuz yetmeyecek hunterın genelde tüm komboları 2-3 skill ne aşşa melee oldumu moon, trap, disg. ee moon trap vurdun disg yok

adamla kafa kafaya eğlenecez..

energy istekleri skillerin olay resmen, exp shot 45.. hey maşşallah..

benim için catada tek güzel olan şey ammo packimin normal slot olacak olması..

catada pek hunterla oynamayı düşünmüyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Merak etme sen focus sorunu yaşama diye bütün melee skilleri kaldırıyorlar.

said:
We are reinforcing hunters as a ranged class. To this end, the class will now start with ranged abilities at level 1, and we will be removing some melee abilities, such as Mongoose Bite.

Dahası bütün range classlar gibi hunterlarda biraz cast yapacak artık. Sadece instant shotlarla oynamaları biraz abartı oluyordu. Steady Shot focus istemediği gibi birde 9 focus veriyor.

Birde yeni talentleri incelersen, her talent ya harcanan focusu düşürüyor yada biryerlerden bonus focus veriyor. Bence hunterlar Steady Shot/Cobra Shot kullanmayı alışkanlık haline getirdikçe hiç focus sorunu çekmeyeceklerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bir mesajada başka argümanla gelin nolur, neyi bilmiyorum onu anlamıyorum. Sanki birimiz fizik profesörüde diğeri toplum bilimci.

Hergün hunterlara karşı oynamıyormuyum ben, yanımda hunterlarla raid yapmıyor muyum, 5 yıldır alt charım hunter onu ne yapıcaz. gayette bütün skiller instant işte sırası olunca instantlıktan çıkıyormu. Yada yeni sisteme uygun bir sıra yapmak için atom mühendisimi olmak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

blazkowicz said:

sfdgfdgfd
gfdgfdhfdgd

ciddi olamazsın.
faceroll classın allahının allahı şu an hunterlar.
instant shotlarıbir götürüsü olmadan spamlayıp backpedal yapan hunterlar bile 2200 olmuş arkadaş.
focus gelsin de biraz oyun takip edin.

tabi canım biz hiç bişeye bakmıyoruz.. öyle 1-2 var elimizin altında onla spamlıyıp 2200 ar yapıyoruz..

hocam arenada spamla bakalım neyi spamlayacaksın cd ler girince 2. shotların olmayınca adam melee range girince de moonglose filan spamlarsın dimi ?

bizim zaten cdlerimiz, traplarımız, stringlerimiz proclarımız petimiz, manamız,aspectimiz,range shot rotation vs.. vs.. milyon tane şeye dikkat ediyoruz..

bunlar başarısızlık sözleri.. herkez bilir arenada top'100 e bak çoğu druid dir.. bak pve için bişey demiyorum trash temizlerken düşen dps i bosslarda eşitleriz o sorun değil ama pvp de ne yapacaz nerelere kaçacaz bilmiyorum..

diyorum ya shammy heyecanlandırıyor beni başka bişey değil..
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Ya bir mesajada başka argümanla gelin nolur, neyi bilmiyorum onu anlamıyorum. Sanki birimiz fizik profesörüde diğeri toplum bilimci.

Hergün hunterlara karşı oynamıyormuyum ben, yanımda hunterlarla raid yapmıyor muyum, 5 yıldır alt charım hunter onu ne yapıcaz. gayette bütün skiller instant işte sırası olunca instantlıktan çıkıyormu. Yada yeni sisteme uygun bir sıra yapmak için atom mühendisimi olmak gerekiyor.

hocam hiç kusura bakma main olarak hunter oynamıyorsan petimin alacağı hit ratingin senin dpsine nasıl etki yapacağına sayfalarca döküman okuyup kafa patlatmadan main charı hunter olan bi adamın dediğine reröre yapmayalım..

ben hiçbir palaya, iyi oldu palalara bize böyle böyle yapıyorlardı demedim, demem..

yanında raide girdiğin hunterın seni en çok bağlayacağı şey trap cc yada aspecttir, hunter malesef sadece ondan oluşmuyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Hala atom fiziği modunda yazmaya devam ediyorsun. Maini hunter olan biri ile olmayan biri arasında biraz el alışkanlığından fazlası yoktur büyütmeyelim. Dahası benim bu oyunda hakkında yüzlerce sayfa döküman okumadığım class, mekanik, hesaplama, teori'de bulamassın. Zamanımın yarısını wikide geçiren oyun matematiği takıntılı bir adamım ben.

Maini hunter olanlarında hepsinin senin gibi düşünüdüğünü mü sanıyorsun? Bizim guilddeki 5 hunterdan 4 tanesi göbek atıyor mana gidiyor diye. Hatta 2 tanesi 4 yıldır offical forumlar 500 post atmıştır bu enerji sistemi gelsin diye. Yani sen sistemi sevmiyorsun diye yeni sistem hatalı değil. Dahası catada hunterlar gene yardıracak onuda merak etme.

Roguelarda enerji var diye kötü durumdalarmı ki hunterlar kötü olsun. Ama 6 saniyede 4'ü auto shot, 7 tanesi pet hit, olmak üzere 16 vuruşta yapamayacaklarki yapmasınlarda zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Hunter OP nin OP si şuan meleeleri yanına dahi yaklaştırmıyo ayrıca burst dmgin düşmiycek sadece sölendiği gibi biraz daha oda sadece arada yerinde 1.5 saniye durup cast yapıcaksın bütün imobilize skillerin gene olucak. Pve desen bişey değişmiycek. Sen hunter olarak QQ yapıyosan hakkaten Hunterla oynama Cata da git shaman aç o OP olucaktır sana göre ;)
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu hunter sevgisi her zaman aynıdır, evet haklısınız hunter bi çook noobun tercihi kolay leveling açısından ama her huntera noob muamelesi yapmayın ne olur..

çok iyi biliyorum diyen varsa bana da öğretsin... hunter şu anda balanced zaten ama benim korkum catada cidden çok şey kaybedecek... benim catadan bi beklentim yok, yeterki bize nefr getirmesinler.. agi nefr sonrası gibi olacaz diye düşünüyorum..

bu değişiklik pve yi çok etkilemez ama pvp de cidden önemli..

bu ağlamak değil, isteyen istediğini düşünsün ben şu anda söylenen manzarayı anlatıyorum..

abi exp shot attık arcane shot attık bittik.. focus toplanana kadar kendimizi koruyacak skilleri atamayacaz anlatabiliyormuyum, trap kuramayacaz wing atamayacaz disg yapamayacaz soruyorum size ne yapmamızı nasıl bi survavial tatkiği belirlememizi istiyorsunuz ? fd atıp inşallah yer diye dua mı edelim ??
Sosyal ağlarda paylaş

Coder said:

argümanın yok, bilgin yok

senin bundan başka ağzından çıkan laf yok ya. ne çok seviyorsunuz karşınızdaki insanlar hakkında atıp tutmayı ya. Neymiş bilmediğimiz o çok önemli bilgi. Her bir haltı bir siz biliyorsunuz şu dünyada. Yazda öğrenelim bakalım.

Oynadığınız classı oynamayı ne büyük mesela sanıyorsunuz ya. Futbol tartışır gibi WoW tartışmayın şurda. Asıl bilmeyen sensin hala catalazm gelince mongoose atacağını sanan bie cahilsin sen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...