Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye - Durarara

sQu

Öne çıkan mesajlar

dediğim gibi ikinci yarı sönük karakterler üzerine geçince olmadı, herhalde hikaye devam edecek ama baccano'daki gibi. nihai olarak onun hayli gerisinde kaldı, potansiyeli kullanamadı.

24

"motorlu polis çıksa hadi" derken birden çıkıverdi lol, onu da değerlendiremediler yeterince. TRAFİK POLİSLERİNİ KÜÇÜMSEDİLER! celty başına kavuşamadı. :(

"provoke ediyorum var mı" lol (tu)

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • 9 ay sonra ...
ahah güzel başladı yeni sezon, celty bölümü. (tu) (tu) yalnız tonla yeni karakter gelmiş, bazılarını da iyi hatırlayamadım yan karakterlerin ama seyrettikçe anlaşılır herhalde.

s2 - 1

celty ve müstakbel kayınvalidenin etkileşimi lol (tu)

motorlu polis de maksimum hardcore ahah, kaçana da kovalayana da aynı anda sempati besliyorum. (:D

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
dördüncü bölüm de süperdi, yeni karakterler de süper, eskilerden de süper olanlar önplanda. tam curcuna oldu hem aksiyonlu ahah.

4

celty'nin "şizuo ile asla dövüşmeyin" dediğinde hatırlamaları ve birbirlerine bakmaları ahahaha

"celty hangi tsundere tipine uyar" konulu tartışma da ayrı bombaydı ahah, çok iyi o ikili.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
5 bitiş: shit just got real
6 bitiş: shit just got surreal

ahah 5'in sonunda "iyi ki bekletip beraber izlemişim" diyordum, 6'nın sonu gene cliffhanger oldu. :p çok iyi ama yeni karakterler ve olaylar, halloween knight'ın ne yapacağını merakla bekliyorum. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ahah gene çok iyiydi, nasıl oluyor da kimse izleyip konuşmuyor bunu cidden şaşılacak iş. ilk sezona kıyasla çok daha iyi.

9

"buradan geçen bir şehir efsanesiyim bana aldırış etmeyin" dediği yerde koptum lol. yalnız efsanelik bir işi kalmadı artık bu sezon, kameralar, telefonlar, herkes çekti ehu.

başını sonunda bulabilecek mi ya, en merak ettiğim şey.
http://animegamecosplay.weebly.com/uploads/1/6/7/9/16794920/9698944_orig.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...