Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye - Durarara

sQu

Öne çıkan mesajlar

17

şizuo-çan'ın tiksindiği kadar varmış İ-ZA-YA-KÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜNNNNNN, adam üç arkadaşın örgütlerini birbirine kırdırdı celty etrafında savaş çıksın da valkyrie profile'daki lenneth gibi einherjar toplasın diye. iyi ki adama desu noto verecek şinigami yok öyküde.

Sosyal ağlarda paylaş

son bölümde celty nin polislerden yusuf yusuf atması süperdi :)
abicim ne tatlı sesi vardır celty nin.kafasız bi kadını o kadar tatlı bulabileceğin aklına gelmiyor hiç :)
bu arada çizerler anrinin memeleri abartmış abi.incecik vucut,vücudun yüzde 30 u meme ya :D
son olarak kida yı ekşında görelim artık
internetten kitaplarının ingilizce cevirisinin bi kısmını okumustum.yanlıs hatırlamıyorsam

ilersi hakkında spo

kida kerpeten kullanıyodu dövüşürken.baya kanlı anlatıyolardı o savaşları kitapta.ama animeye nası uyarlanır bilemem.

Sosyal ağlarda paylaş

Mikado'nun da bazı olayları olacak galiba /a/'da spoiler veriyorlardı novellerle alakalı. Umarım bu sezon görebiliriz oraları ya da en azından 1 sezon daha olur.

Bu arada Izaya ne manipulasyon bir adamdır, Mikado eski Kida'nın ayak izlerinden gidip iyice Izaya'ya yaslanmaya başladı, başı sıkıntıya girecek böyle olursa.

Sosyal ağlarda paylaş

birkaç bölüm önce anlattı neden durarara! ama unutmuşum. :P

ayrıca drrr! filan da deniyor ehe
Kaijad said:

son bölümde celty nin polislerden yusuf yusuf atması süperdi :)
abicim ne tatlı sesi vardır celty nin.kafasız bi kadını o kadar tatlı bulabileceğin aklına gelmiyor hiç :)

muradına erecek inşallah, kafasını gördük gerçi o da tatlı. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bu mikado daraltiyor adami.eva daki shinji gibi ayni.vasifsiz npc.ote yandan iii-zaaa-yaaa-kuuun un insanlarin ustune agza almayi cesaret edemedikleri, yuzlesemedikleri, degistiremedikleri, degistirmek icin birseyler yapmadiklari saf gerceklerle gitmesi, dogrularla manipule etmesi super.cirkef ve p.c tabi o ayri konu.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ne yalan söyleyeyim, ilk 12-14 bölümden sonra ilgim azaldı okul arkadaşı üçlü odağa kayınca. öncesinde celty, şizuo gibi karakterler üzerinde dönerken çok daha keyifliydi. okul arkadaşları ve muhabbetleri maalesef banal. finali sadece onlar üzerine yaparlarsa baccano'nun yanında çok zayıf kalacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Sam gibi düşünüyorum açıkçası, daha önce de yazdım çoooook uzun bir build-up oldu bu. Üstelik Shizuo, Izaya, Celty falan taşıyabiliyor bunu ama diğer karakterler o kadar güçlü değil. Mesela sıkılmıştım serinin başlarında, hop 7. bölüm, tekrar bir sonraki bölüm ne zaman gelicek kıvamına getirdi, onun gibi işte arada bir gaz verip sonra çok düşük tempo gidiyorlar.

İşin kötü tarafı galiba gençlerin yavaştan çoşmaya başlayacakları kısımlara gelemicez galiba anime 24 bölüm olursa eğer. Ama şuan gene bekliyorum biriktirerek izliyorum anca öyle çekiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...