Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

steam integrationda sorun var zaten.
hoş kabak triarch'a patlamış olucak..

sam bunun single'ı daha uzun nasıl 3-4 saatte bitirmişler bilmiyorum ben acıkcası. benım 6-7 saat arası surdu oda en zor değilde bi altında. günümüz oyunlarını en zor seviyede oynıyınca 10 sene öncekilerle karsılastırabiliyoruz tabi...

multiye bakamadım daha bende. bakalım nasıl olucak. yalnız single'da artık silahlar recoil veriyo sekiyo falan. üstelik modelleri biraz daha oranlı vucudumuza, hayırlısı multidede böle olursa guzel. mw2 de quake 3 machine gunı gibi boşaltıyoduk bütün mermiyi
Sosyal ağlarda paylaş

multide bol bol oynadim bazi bolumlerde ilk 100e girdim (toxicfork diye ekleyin steamden :P) falan filan da STEAM OLAYI NIYE YOK. Arkadasimin oyununa giremiyorum mesela. Server Browserde "friends" tabi bos. Zombi modu oynamaya calisiyorum, boktan bi friend invite interface'i var zaten... onunla bile invite yaptigimda arkadasin panelinde "davet gelmedi kiiii" diyor.

ARGARGARGARGARGARGARGARG.G.RGARGA.RG.
Sosyal ağlarda paylaş

Here is a fix for the stuttering, it seems the game is not standard set on to use multiple cores if you have them!

Go into steam/common/call of duty black ops/players and edit the config.cfg and config_mp.cfg

Search for the following strings

seta r_multiGpu
seta r_multithreaded_device

if you have multigpu, set the number after multigpu to 1 (although for some reason, its set to this by default, change it back to 0 if you only have one card)

if you have a multicore cpu (who doesnt in this day and age), set the number after multithreaded_device to 1 (god knows why it was disabled to begin with)

If you don't have the Steam version, just find Config.cfg in Players
Sosyal ağlarda paylaş

Yaptım onları, stutter olayı gitti ama performans sorunu var. Oyun sanki Crysis anasını satiim. Deliricem, kanser olucam oyun yüzünden.

Serverlara girebiliyorum derken bu seferde server list sadece Free For All sunucularını gösteriyor, diğerlerini göstermiyor. En nefret ettiğim game mode FFA. Murphy'nin sülalesini anıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi işte Treyarch. Ben yazdım dimi bunu. Bu adamların şüpheli olduğunu söyledim. Adamlar programlama bilmiyor yemin ediyorum. World At War'da böyle kasıyordu sistemi, lanet herifler. Mouse behaviour'uda farklı bu adamların. MW1 ve MW2'nin mouse hareket sistemi harika ama bunların rezalet. Bunda da çözememişler.

Programcısını bulup dövücem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...