Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bioware - Geri Sayım

jonq

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

me2'nin nesi var değil de nesi yok diye sormak daha doğru olur. :P rpg kısmı yok, dialoglu shooter. karakterler kurtarıyor bütün oyunu neyse ki. da da gene me2 gibi muazzam prodüksiyon değerlerine sahip olmakla beraber hikaye olarak hayli yavandı ne yalan söyleyeyim. dialoga 6 seçenek koyup mazo olmayan için tek seçenek bulunması (dilenciye 10g/5g/3g/1g/10s vereyim ya da nah çekeyim) sonra. gameplay de sıfırdan sistem yaratıp p&p sınırlamaları olmadığı halde orta karar, 100 str/100 magic yap dağıt etrafı şeklinde. 2010 yılında çıkan rpg'nin sistemi 1993 yılında çıkan srpg'nin gerisinde yani, bu nedir?

katılıyorum bunlara.

niyeyse günümüz şirketleri kocaman prodüksiyonlarla basit oyunlar çıkartıyorlar. inanılmaz dialoglar var, ama hikaye kısmı eksik.

biraz da bu yüzden insanların bg3 ve pt2 bekleme hevesi.

"graphic vs gameplay" tartışması yapıyor bazıları ama aslında o tartışma "programming vs story" olması lazım. firmalar graphic ve gameplay'e odaklanıyorlar ikisini de iyi yapıyorlar ama story'i es geçiyorlar.

bazıları kerametin infinity motorunda olduğunu sanıyor ama katılmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

-BG3 olmaz..zaten dokunmasinlarda efsaneyi bozmasinlar..genede plase

-PT2...zor..yaris disi hatta

-Jade empire 2 uygun..leziz olur..favorim

-yeni cikan bioware oyunlarindan yeni bi versiyon olmasini dusuk buluyorum(ME-DA gibi)..sonucta hepsi yeni sayilir..daha iligini tam somurmeden cikartmak mantikli degil .. supriz diyorum..

-Dungeon keeper 3.. bomba
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

Bence Little Big Adventure 3 yapsinlar... (baktim PS:T, DK gibi bioware ile alakasiz oyunlar sayiliyor :P)

madem oyun duyurusu degil ne diye gereksiz hype yahu, isine gucune baksin Bioware... daha 3-4 dolara satilacak normandy'e yeni yemek masasi, duvar kagidi vs. falan gibi dlcler lazim

off Little Big Adventure 3 olsa ağlarım mutluluktan
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

HellHound said:

Bence Little Big Adventure 3 yapsinlar... (baktim PS:T, DK gibi bioware ile alakasiz oyunlar sayiliyor :P)

madem oyun duyurusu degil ne diye gereksiz hype yahu, isine gucune baksin Bioware... daha 3-4 dolara satilacak normandy'e yeni yemek masasi, duvar kagidi vs. falan gibi dlcler lazim

off Little Big Adventure 3 olsa ağlarım mutluluktan

cheers mate :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

bg3 niye istiyosunuzki? devam etmesini istediginiz bi hikayesi mi var? yani, yeni cikan oyun eskileri gibi olmicak, hikaye de devam etmicekse bg3 olmasi sacma olur. ayni kafada baska hikaye yapsalar o zaten bg3 olmaz.

doğru aslında BG3 demeyelim de BG2 derinliğinde(karakter işlemeleri olsun senaryo olsunCombat ve spell derinliği olsun) bir oyun istiyoruz.Dragon age güzel olmasına rağmen yukarda saydığım unsurlar bakımından BG serisinin yanına yaklaşamamakta.Neydi o Irenicus'un Son savaş öncesi eski manitasıyla diyaloğu.Adamın dünyayı ve olayları kendi perspektifinden bir değerlendirmesi vardı ki bazen monitör başında "wallahi haklı adam" diyordu insan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...