Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Trabzonspor - Galatasaray- (21.03.2010 @ 19.00)

aquila

Öne çıkan mesajlar

- Bize hakkaten zaaa, özellikle ikinci yarı ortasaha tam kepazelik.

- Elano çok etkisizdi öyle ki adam değişiklik tabelasını görünce hemen kenara baktı ben çıkıyorum diye, o da farkındaydı yani

- Umut Bulut hayatının maçını oynadı heralde, adamda biraz teknik biraz da serinkanlılık eksik, onlar da olsa bugünkü oyunuyla Torres olmuştu adam. Tek başına bütün defansımıza tecavüz etti.

- Song hala kaliteli yıllar geçiyor adam yaşlanmıyor.

- Trabzon'un kalecisi nolmuş öyle yahu, adam inanılmaz iyiydi.

- Caner duran top niye kullanır, açtığı ortalardan 1 tanesi hedefe isabet eder mi?

- GS'nin golü goldü, orada iptal edilmesi hata. Zaten canerin kollar yapışık gövdeye, bu tür durumlarda kol verilmiyor zaten normalde. Bu bahane değil tabii

- Hakem çok kötüydü. Bir ara kartlarını soyunma odasında falan unuttu sandık. İki takıma da saçma sapan kararlar verip durdu, ama oyuna etki eden en kritik hatası ve tek kritik olanı GS golüydü.

- gelecek sezona acilen çift yönlü bir adam lazım orta sahaya. Ama yabancı kontenjanı ful ne olacak belli değil.

- Bu kadar hücumcuyla hücum eden takımın hücumda çoğalamaması için hiçbir mazereti olamaz.

- Umut'un ceza sahasındaki düşüşü bariz kandırmaca, sarı kart verilmeliydi kendisine

- Emre tek hatası hariç mükemmel oynadı, ama o tek hata da gol oldu.

- GS'de Franco, Jo ve Keita dışında herkes döküldü. Neill bir tek fena değildi bir de.

- Sonuçta zaten maçın hakkı GS'nin değildi, beraberlik de TS galibiyeti de normal olurdu bu maça.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Bakın maçtan önce de 3-4 kez yazdım... Bu maç puan kaybedeğimiz maç dı zaten. Şampiyon GS olacak bu sene. Saakiiinnn

Desteğe devam....

Moralleri yüksek, inancı kuvvetli tutmak yeterli.

Nerden bildin abi? Çok zor olmadı demi bu tahmin zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Edit: Zaaaaaaaaa :D
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

gio da nasi bi adammis lan, motor takmis gibi kosuyo topla, ama hala gol atamadi, ona uzuluyorum. bi de 2 forvete donup, forvetlere topu tasicak adami cikarmak nasil bi durum, hani elano da cok bisey yapmiyodu macta ama, baris+sarp hatira ormani oyundayken elano niye ciksin.

Yabancı kontenjanı yüzünden. Elano çıkmasa başka yabancının çıkması gerekecekti. Gioyu mu Jo yu mu Keitayı mı çıkarsın? Ya da Neill'ı çıkartıp Serveti alacaktı aynı anda ama ağır servet o kontrataklarda TS'nin ikinci olüne sebep olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

TS güzel oynadı. Hep böyle mi oynuyolar bilmiyorum ama çok güzel çıkıyolar paslar filan yerinde oluyo çoğu zaman sadece son hamlede çok dengesizler onu bi anlamadık ailecek izlerken. pas atcağı yerde vurmaları, vurmaları gereken yerde pas atmaları çok manasızca idi.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakemi tartışmayın artık. Tam arkadaşa dedim ki, "trabzon pozisyon vermeye başladı, GS hep böyle kalenin dibine gelsin ama kaçırsın, GS'liler kahrolsun biz de gülelim". Hemen arkasından bu gol olan ama sayılmayan pozisyon falan oldu çok çılgın eğlendim.

O değil de trabzon neler kaçırdı öyle. Azcık yetenek olsa skor olarak da beter etceklerdi sizi. ZAAAAA.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Yabancı kontenjanı yüzünden. Elano çıkmasa başka yabancının çıkması gerekecekti. Gioyu mu Jo yu mu Keitayı mı çıkarsın? Ya da Neill'ı çıkartıp Serveti alacaktı aynı anda ama ağır servet o kontrataklarda TS'nin ikinci olüne sebep olurdu.

hrr ona dikkat etmedim, alisik degiliz bu kadar yabanciya.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Kol vücuda tamamen yapışık, izlersen görürsün. Bu tür durumlarda Fifa'nın kararı devam.
Kol yapışık da dirsekten kırılmış yahu. O zaman kolları yapıştıralım vücuda iki elimiz önde tepsi gibi taşıyalım topu koyalım kaleye.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

@Rewe
En kritik hata gol demişssinde..Sabrinin verilmeyen kırmızısı nolcak ?
Yada Baroş'un verilmeyen sarısı(verilse fener macinda cezali)
yine başladınz hakem rörör'ye
tek kart verilmeyen pozisyonlar onlardı zaten? hakem karşı takımada hiç kart göstermedi
Sosyal ağlarda paylaş

cado said:

applev0dka said:

@Rewe
tek kart verilmeyen pozisyonlar onlardı zaten? hakem karşı takımada hiç kart göstermedi

Rewe'de tek hata verilmeyen gol gibi bahsetmiş ??
Hep kendinizi görmeye alıskn oldgunz içn....
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

@Rewe

Baroş'un verilmeyen sarısı dediğin topa vurmasıysa orada topu rakibe doğru attığı için sarı olmuyor. Benzer durumda mesela topu yere atmak sarıyken yere fırlatır gibi hızla koyup bırakmak da sarı olmuyor. Saçma ama öyle, en azından uygulanışı hep öyle oldu bugüne kadar.

Sabri'nin kırmızısını hatırlayamadım, gözümden kaçmış falan heralde, ya da bir ara bi arbade oldu izlediğim yerde o arada gümbürtüye gitmiş olabilir. tekrar bakmam lazım
Sosyal ağlarda paylaş

cado said:

applev0dka said:

@Rewe

Niye abi yeni kural mı geldi bir takıma gösterince öbürünede göstercen diye?
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Rewe'de tek hata verilmeyen gol gibi bahsetmiş ??
Hep kendinizi görmeye alıskn oldgunz içn....

Nerede öyle bahsetmişim yahu, gözünle oku lütfen.

said:
- Hakem çok kötüydü. Bir ara kartlarını soyunma odasında falan unuttu sandık. İki takıma da saçma sapan kararlar verip durdu, ama oyuna etki eden en kritik hatası ve tek kritik olanı GS golüydü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...