Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Trabzonspor - Galatasaray- (21.03.2010 @ 19.00)

aquila

Öne çıkan mesajlar

vaperon said:

Biraz çekmesi falan yok. Direk kırmızı kart pozisyon. Bu kadar bariz kollanmaz bir takım...

BiTcH_oFBaT said:

yalnız sabri çekmiş bariz burak'ı. hakem kurtaramicak gibi ama gs yi genede.

trabzon kapanmasa daha çok gol atabilir

ermynorac said:

hakem çok taraflı :( güzel maç aslında ama hakem çekilmez hale getiriyor.

maçın başından beri bütün "tartışmalı" pozisyonlarda gs lehine karar veriyor. bunlar arasında en önemlisi de sabri'nin kırmızı kartlık pozisyonu. tartışmasız faul+kırmızı. trabzon 3 puan alamaz ise yazık olur.

ama ona kalmaz diye tahmin ediyorum.
trabzon gayet iyi oynuyor.
şenol güneş'te tecrübesini konuşturup şu oyuncularının "hakkımız yendi hedö hödö.." diye konuşmalarını engelleyip, futbol oynamaya yoğunlaştırırsa, ikinci yarı da trabzon lehine sonuçlanır.

gözünüzle izleyin maçı beyler gözünüzle. hangi takımlısın bilmem, bitchofbat hariç te yani... bilemiyorum böyle bir zırzır. yeniliyoruz daha ne işte
Sosyal ağlarda paylaş

şomağızlılıktan ziyade, böyle önemli bir maça bu kadar medya gazı, onun şunun bunun etkisiyle böylesine şımarık çıkıyorsan zaten yenilmen kaçınılmaz.

Real Madrid bu kadar pofpoflanmıyor, adamlar puan kaybediyor. Bir anda 2-3 söylemle bir efsaneleşiyoruz, hiç sormayın.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

balon said:
Real Madrid bu kadar pofpoflanmıyor

LOL !!!

En çok ilgi gören ve beğenilen şeyler pofpoflanır diğerlerine nazaran zaten, abartmakla aralarında ince bir nüans vardır.

pofpoflamak aslında pohpohlamak olarak da kullanılır.

Anlamı da : [spo]Birini, yüzüne karşı gereğinden çok övmek, koltuklamak, pehpehlemek:
"Sanırım, yazılarımdan ötürü beni pohpohlayanlardan çok beni dövmeye kalkanlar haklıydı."- A. Ağaoğlu.[/spo]

Gece gece Türkçe dersi verdiriyorsun ya bana sınırlı espiri anlayışınla.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

goldbären said:

balon said:
Real Madrid bu kadar pofpoflanmıyor

LOL !!!

En çok ilgi gören ve beğenilen şeyler pofpoflanır diğerlerine nazaran zaten, abartmakla aralarında ince bir nüans vardır.

pofpoflamak aslında pohpohlamak olarak da kullanılır.

Anlamı da : [spo]Birini, yüzüne karşı gereğinden çok övmek, koltuklamak, pehpehlemek:
"Sanırım, yazılarımdan ötürü beni pohpohlayanlardan çok beni dövmeye kalkanlar haklıydı."- A. Ağaoğlu.[/spo]

Gece gece Türkçe dersi verdiriyorsun ya bana sınırlı espiri anlayışınla.

AYAR FAIL!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...