Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Trabzonspor - Galatasaray- (21.03.2010 @ 19.00)

aquila

Öne çıkan mesajlar

Trabzon çok güzel paslaştı, gayet akıllı oynadı, ama bana kalırsa şu an sahip oldukları kaleci Onur açık ara ligin en iyisi pozisyonunda.Yan toplara bu kadar hakim adam görmedim ben ligde uzun yıllardır.Deplasmanda zaten kayboluyoruz çok sürpriz olmadı haftaya Fenerbahçe'yi yenip Bursa'nın puan kayıplarını bekleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

hacı futbol bölümü modusun diye futbol uzmanı gibi konusmana gerek yok
rahat ol :D

yok uzmanlık değil görüş daha doğrusu gözlem söyledim "en azından hep öyle yapıldı bugüne kadar" dedim :)

Bu arada kucakta çocuk taşımak ne yahu, adam topu göğsünden önüne düşürüyor işte, kendisi kaç cm gidiyor ki taşısın? Top zaten yumuşak geldiği için iyice yumuşuyor.

Bonjo said:

adamlar resmen kol bastı yaptı ama ya :D :D :D

orası öyle adamlar gayet bilinçli ve güzel oynadılar, hakettiler maçı
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Buddha said:

Sabrinin pozisyon çok tartışmaya açık ama bende olsa bişe vermezdim. Umut gerizekalının önde gideni. Ne atıyorsun kendi yere 2 darbe yedin diye. Devam et at gölünü. Hak etti Umut. Hatta Umut'a sarı verirdim =)

burak vardi pozisyonda.. ;)

Her kimse abi sanki çok maç izliyorum ben zaaa yapmaya geldim FB'nin kadroyu say desen bilmem

Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
Sosyal ağlarda paylaş

iki senedir soyluyorum turkiyenin en iyi kalecisi onur diye...gel gorki bunu bizim teknik direktorler gormedi millet nasil gorsun.

bu adam takimdayken kac sene tolgain kahrini cektik butun jeneriklik golleri 2 senede yedi adam.

onurun belki bu 25. maci ve daha bir tane hatali golu yok allah nazardan saklasin.

bu arada el pozisyonuna el demeyenin futbl bilgisinden suphe ederim... adam dirseklerden kirik sekilde topu onune dusurdu resmen...salak gobegine karnina carptirsada belki ayni yere duserdi ve gol sayilirdi,
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

sabrinin pozisyonda sabri dusurmuyo adami, adam sabriden kurtulduktan bi adim sonra sacma sapan bi sekilde kendini one dogru yere atiyo. sabri kolundan cekip dusurmus olsa, adam 2 adim geride sola dogru duserdi.

bu kadar yazmaniza gerek yok herkes ne oldugunu gördu zaten... zaaaladi adamlar her durumda...
ama böyle at gözluguyle bakmayin bence pozisyonlara..
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

aquila said:

sabrinin pozisyonda sabri dusurmuyo adami, adam sabriden kurtulduktan bi adim sonra sacma sapan bi sekilde kendini one dogru yere atiyo. sabri kolundan cekip dusurmus olsa, adam 2 adim geride sola dogru duserdi.

bu kadar yazmaniza gerek yok herkes ne oldugunu gördu zaten... zaaaladi adamlar her durumda...
ama böyle at gözluguyle bakmayin bence pozisyonlara..

sen at gözlüğüyle bile olsa önce gözünle bakabilsen keşke pozisyonlara ne güzel olucak. saçmalayıp saçmalayıp gidiyosun topicten hiç bir mantıklı mesajın yok be
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Rewendor bu arada yapma ya, Volkan BAYA kötü kaleci

Türkler arasında en iyi bence şu anda.

Ha ama adamın konsantrasyon sorunu mu kafa sorunu mu başka bişey mi bilmem bi problemi var, ara ara kontak atıyo saçma sapan işler yapıp abuk subuk goller yiyo, direklere falan çarpıyo. Hani genel olarak iyi ama ara ara saçmalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sizin mantıklı msjlarinza bir bakalım istersen ??
Baroşun pozisyonda bagriz hakeme tepki var,ama yok futbolcuya atmıs topu fln filan böyle kıvırıyorsunz..
Caner elle aldı topu önüne onu kıvırdınz..
Sabrinin adamin koluna yapıstıgı cok net görünüyor,kendi düştüye kadar kıvırdınz..
Bunlar mi cok mantıklı yorumlar =?
Ben sadece gördklerimi söyledim..Sabri tutmadysa tutmadi de,baros atmadiysa atmadi de... Yenildinz diye bu kadar atarlı olmna gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...