Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iOS Uygulamaları

di

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
bir app arıyorum,

foto çekip şifreli olarak korusun, ben oraya kimliklerimin, kredi kartlarımın vs. ekran görüntüsünü atayım.
ya da hadi şifreyi de geçtim, kenarda not gibi bulunsun (ama notes'a eklemeyi demeyin, sevmedim onu).
normalinde bazen böyle şeyleri çekiyorum kamerayla, sonra camera rollda kaybolup gidiyor. geri dönüp bulamıyorum. temel sıkıntım bu.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

bir app arıyorum,

foto çekip şifreli olarak korusun, ben oraya kimliklerimin, kredi kartlarımın vs. ekran görüntüsünü atayım.
ya da hadi şifreyi de geçtim, kenarda not gibi bulunsun (ama notes'a eklemeyi demeyin, sevmedim onu).
normalinde bazen böyle şeyleri çekiyorum kamerayla, sonra camera rollda kaybolup gidiyor. geri dönüp bulamıyorum. temel sıkıntım bu.

Tek bir uygulamada foto al ve şifreli olarak Koru görmedim.

Kullandığım Yöntem.
Foto çekiyorum ve Apple ın Pages içine oluşturduğum şifreli dosyaya atıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

bir app arıyorum,

KyCalc
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Video & TV Cast for Samsung Smart TV: Best Browser with remote to stream any web-video on HD-TV displays by 2kit consulting
https://appsto.re/tr/cwhd6.i

Ios ten web sayfasi uzerindeki bir videoyu tvye stream etme programi.

Ben nexus player icin test ettim. Baya basarili. Su an showtvnin sayfasindan stream ediyor. Guzel yaniysa sadece linki cihaza atiyor, cihaz kendisi linki calistiriyor.

Daha iyisini onerebilecek varsa parali surumune para vermiyim:) 19tl:)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...