Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iOS Uygulamaları

di

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Masticore said:

xwhiplashx said:

Kanuni said:

adblocklar var artik

http://lifehacker.com/the-best-ad-blockers-for-ios-9-1731433501

kendi kulvarinda basarili ama halen belirli sitelerde yok oyun reklami yok ot bok reklami yonlendirmeleriyle devam ediyor. turk sitelerinde bi caciga yaramadi.

halen aranmaktayım düzgün birşey bulan haber versin... Hiç birinden memnun kalmadım. Bazısı bigpara,hürriyet gibi haber sitelerinin manşetleri sildi , bir başkası hiçbirşeyi engellemedi vs...

https://itunes.apple.com/us/app/blockbear-block-ads-protect/id1023924541?mt=8

bu free olarak gördüğüm en başarılı engelleme programı tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
worms 2 armegedon oynuyorum multiplayer. Hiçbir sorun yok. Ama bir tane silah var. Önceden sorunsuz kullanabiliyordum. Şimdi kullanmaya çalışırsam oyun kapanıyor. Karşı taraf kullandığında da kapanıyor.
Silip tekrar yüklesem sorun düzelir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Denemesi bedava. Ama düzeleceğini sanmam, sorun bildir bence bi sonraki güncellemeye düzelmesi için. O değil de trafi yine hayat kurtardı. Sanki babamınoğlu yapmış gibi biraz daha övmek istiyorum trafi'yi. İstanbul/ankara/izmirde var sanırım şu an için, toplu taşıma kullanıyorsanız mutlaka indirin derim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Basit bir sorum var. Beta IOS kullanıyorum ve eski backupım kayboldu. Şimdi normal IOSa geçmek istersem son betalı hali backuplıyıp sonra telefonu new phone diye kursam ve sonra son backuptan (beta iken alınmış) restore yapsam tekrar betaya mı döner yoksa işletim normal sürüm ama geri kalan herşey (fotolar, appler, ayarlar vs) betadaki halini mi alır?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...