Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization V

tunch

Öne çıkan mesajlar

Bende standart civ v var gods and kings i alicam hazir %50 indirimler varken dlclerden de birkac aliyim diyorum map packlere gerek yok ama civ packlerden babylon cok konusulmus burda onu aliyim diyorum digerlerinden guzel olan kesin al eglenceli dedikleriniz var mi? korea guzel gibi hatta onun scenario da fena olmayabilir gibi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

hoccemama said:

cultural victory için ideal şehir sayısı kaç acaba?? geçen sadece 2 şehir kurdum, benden önce başka bir medeniyet cultural victory yaptı.

abi her sehir 10% mu katıyodu hedeflere
her sehirde 1 unite kadar culture uretse(hepsi aynı uretiyo varsayalım)

x de sehir sayısı olsa

1*x>1.1^x

yaklasık 8 inci sheirde sehirler kar değil zarar olmaya baslıyo

eger oran %10 ise
ole hatırlıyom
Sosyal ağlarda paylaş

romslayer said:

Bende standart civ v var gods and kings i alicam hazir %50 indirimler varken dlclerden de birkac aliyim diyorum map packlere gerek yok ama civ packlerden babylon cok konusulmus burda onu aliyim diyorum digerlerinden guzel olan kesin al eglenceli dedikleriniz var mi? korea guzel gibi hatta onun scenario da fena olmayabilir gibi geldi.

arkada kalmasin 1 saat falan icinde alicam cunku
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bende tüm dlcler deli indirimdeyken almıştım hepsi var. Sonuçta yeni civ ekliyorlar. Kore'nin birimleri güzel turtle shiple, ilk roketlerden var. Babil'i de karizması olduğundan seviyorum. Yazıyı keşfedince great scientist veriyor birde. Avantajlı oluyor science victory kasıyorsam.

Bunun dışında Danimarka, Polonezya, Moğol falan ortama çeşit katıyor, yoksa civler arasında almayıp kaybedeceğin hiç bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

kore babil danimarka ve gods and kings i aldim

kore nin ve danimarkanin senaryo isi biraz daha ilgimi cekti ozellikle danimarka guzel olabilir gibi geliyor. spain zaten g&k de geliyor diye inca dual pack e gerek duymadim. polynasia da meh yani hic bir zaman naval agirlikli oynamadim bu oyunu gerek olucagini sanmam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...