Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization V

tunch

Öne çıkan mesajlar

Diplomacy iyi olmuş bence şu an, Genghis bile arkadan vurmuyor başta anlaşmış ve onun istediklerini yapıyor isen.

Yalnız Multiplayer oynamak istiyorum ama Civ 5 forumlarında ağlayan ağlayana, de-sync oluyormuş ve oynayanlar farketmiyormuş bile? (Adamın birisi örnek vermiş, multide Japan bana savaş açtı demiş arkadaşına, arkadaşı ne diyosun ben onları 50 turn önce yokettim demiş :P) Bu sıkıntılar olmayaydı, çok istiyorum oynamayı :(
Sosyal ağlarda paylaş

planım cok sacmaymıs sanırım beceremdim bi türlü.

sehir sayısını tutturamadım tam. az kalınca paso savasta kalıp adam döve döve culture kasamıyosun, cok olunca capler cosuyo..

bide rakipbin kapanırsa sehir alşıyosun paso unite öldüremiyosun, o yüzden biraz dövüp cekliyorum sornaki wave'i bekliyorum falan. becerirsem mentuzumayla culture victory cok sevenecem ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
axedice said:

Önemli Not : Düşman civ'in great prophetını capturelarsanız hangi dine mensup olduğuna dikkat edin. Dinden çıkan şehri aynı unitle geri alıcam HAHAHA derken kendi elinizle kafirliği yaymayın =/

Kendi elindeki fakat farklı dinin yoğunlukta olduğu şehirlerden çıkan inq. vs. uniteleride o şehrin dinini savunup dertsiz başınıza dert aldırtıyor :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
düz huge oynamıyorum. deniz seviyesini de arttırıyorum. genelde 6 civ'e tam oluyor denizler de artınca. 2 ya da üç kıta oluyor. modern çağa kadar ancak her kıtadan bir süper güç çıkıyor, sonra kıtalar arası savaşalar oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...