Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization V

tunch

Öne çıkan mesajlar

o kadar oyun birikti ben gene dönüp dolaşıp civ5 oynuyorum

lan ne güzel oyun yapmış adamlar. 300. turn civarı romayla cultural victory almama tek branch kaldı emperorda ama turnler 1er dakika sürmeye başladığı için devam edemiyorum

full city statele başlayan kafamı şeediyim
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
NO BARBARIANS

WEAK lol EZ mode

Immortalda şimdiye kadar conquest victory alamadım. Deityi geçtim immortalda bile üstümden geçiyorlar tankla topla =/ Ben garip afrika kabilesi böyle oklar sapanlar falan

Hatta tek galibiyetim one city challange cultural. O da small mapte. Olm oyun zor lan. Immortal falan bariz üzüyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
ya şöyle söyleyeyim, o zaman 3 sene daha beklersin oyunun tamamlanmasını. o kadar basit detaylar ki şunlar, adamlar diplomasi için "spy koyduk, hiçbişey eskisi gibi olmayacak!!1" diyolar ya şaka gibi. yakında settler fln ünite satmaya başlarlar.

lan zaten freelance developer'ler kadar bile beceremiyolar (bkz. rise of mankind), sırf saygımızdan alalım edelim diyoruz, biz bunu dedikçe iyice bokunu çıkardılar cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

çok iyi ya önceki civ oyunları gibi herşeyi döküp oynanamaz halde sunup adam etmek için expansion bekletmek yerine şöyle herşeyi yavaş yavaş yerine oturtup yenileri eklesinler ki oynanabilir hale gelmesi için 3 sene beklemiyelim bir oyunu

TEBRİKLER BABS AYNEN BÖYLE DEVAM EDİYORUSS
Sosyal ağlarda paylaş

http://cache.kotaku.com/assets/images/9/2012/02/b3347b98b6d162aa7f47f4f155f7ecde.jpg

said:
"If you have a spy lurking in the right place and in the right time, all of a sudden you'll get these deep dark secrets," Beach said. "The AI might be planning an attack on you 15 turns down the line."

That's right: The AI is sophisticated (and nasty) enough to plan a betrayal 15 turns in advance. And you can use your spies to find this out.

http://kotaku.com/5885161/heres-how-civilization-v-gods--kings-will-reinvent-the-series

Mmmhh nayss
Sosyal ağlarda paylaş

Civ4 artık çağdışı bir oyun, stack of doom gibi 1991den kalma taktikleri kullanmak mümkün keza. Unit upkeepler dengeli değil ve savaşlar özellikle modern çağlarda anlamsız hale geliyor. Rise of Mankindla birlikte biraz daha oynanabilir bir oyun oldu, en büyük artısı din ve diplomasi olması civ5e göre. Ama ek paketle o açıkları da kapatıyorlar, bu saatten sonra civ4 oynanmaz bence.

5in biraz stremlininge maruz kaldığı eleştirileri doğru, ama civ serisinin kronik pek çok sorununu çözerek çıktı piyasaya bu açıdan başarılı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...