Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New York’ta Beş Minare

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

filmi dün izledim.bir kaç sahnesi beni benden aldı(gözler yaşardı).genel olarak baktığımda filme, gerçekten çok güzel diyebilirim.konu iyi işlenmişti filme.fakat sonu konusunda çok tatmin edici bir son olmadığını diyenler de çok oldu.ben sonunu da beğendim.güzeldi işte(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok alaksız saçma sapan bi filmdi kimse kusura bakmasın. Hani kalitesi falan filan çekim kalitesi yani güzeldi ama bu kadar saçma alakasız bi konu olamaz.

Şimdi Hoca efendi'li sahnenin ne manası vardı ? Giriş güzel zannediyosun ki hakikaten böle dini örgütü falan işlicek,ulan o son nasıl bağlanıyo ne alaka yani ?

bilmiyorum yani,izlerken sıkılmıyosun ama saçma bi filmdi. biraz yürek olsa direk o dini şeyleri inceleyerek çok daha şahane bi film yapılabilirmiş
Sosyal ağlarda paylaş

BU FOTOGRAFI HERKES GORMELI
Yıllardır tiksindiğimiz, belası ile hangi gün karşılaşacağımızı bilemediğimiz, 30.000 Mehmetciğimizin şehit olmasınasebep olan, Türkü - Kürdü - Lazı - çerkezi birbirine düşürmeye çalışan bebek katillerinin,teröristlerin destekçisi olan MAHSUN KIRMIZIGÜL, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının sırtından geçinip ...bizleri arkadan bıçaklıyor.Lütfen uyumayalım. Kimleri aramızdan dışlamamız gerektiğinin farkına aralım artık!!!!Lütfen her Türk vatandaşı bu maili tanıdığı herkese göndersin.YANINDA DURAN PAÇAVRAYA DİKKAT !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

çok merak ediyorum filmi ama her yerde çok eleştirilmiş, kötülenmiş, gidesim gelmiyor.

yav sen git aldırma,
çok güzel film. Neyin kimin propagandası olursa olsun güzel.
Zaten izleyebileceğin her film birşeyin propagandası olacak.

Sen git, şöyle 7/10 çeker film, belki 6 falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj kaygısını açıkça su yüzüne vuran filmlerden hiç haz etmem. İzledim mi filmi, hayır tabiki de. Beyaz Melek ve Güneşi Gördüm'ü izledim de o yüzden. Ayrıca Mahsun'un da kendisini aştığı falan yok. Var olan görsel başarılar, teknik ekipin başarısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

mahsun kırmızıgül'ün yazıp yönettiği bir film izlenmez.

adam mahsun kırmızıgül, kameraya haşin bakışlar atan italik duruşun mucidi.

Güneşi gördüm kadar üvey evlat emrah modu bir film daha yok, bu kadar klişe bir aile dramı bölük pörçük bir senaryo daha görmedim ben.

typo

teee 23 ocak'ta demiştim, uyarmıştım sizi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...