Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New York’ta Beş Minare

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

ben recep ivedik filmini yine de keyifli buluyorum.
içinde dramatik olmadan izlenebilen filmlerden bir kaçtanesinin içinde ne bu nefret.
gülüyor insan. illa film, kültür, entellektüellik için mi gidiyorsunuz sinemaya anlamıyorum ki o zaman camrip indir evinde istediğin haltı ye. ne bu nefret. ünlü şöhret olmuş gibi bıdı bıdı yapıosunuz. o kadar bktan film varken bula bula bunu buldunuz.

bir tane de dabbe 2 yaptılar tamam 2 iyi oyuncu var anlarım.
kuranı kerimden almışlar çoğu yerini dediklerine göre anlarım.
klişeleşmiş 5. sınıf amerikan korku filmi işte. bende dabbe 2ye giderken umarım biraz gerer hoplatır umuduyla gidicem dabbe 2yede. bu filmlere moda girerek gideceksin ama mahsun aganınki yaşanan türlerden konular. bir kaç arkadaş konu dağınıklığından bahsetmiş haklılar ama sonuca bakarsak kesinlikle günümüzde olabilen olan şeyleri gün yüzüne hatta bilmediğimiz şeyleri anektod şeklinde sunuyor.

ama şunuda dile getirmek isterim. recep ivedikin 23897482 serisi olsa hepsinede giderim adamıda takdir etmem güldüm derim geçerim. recep ivedikten froud u anlicaz sanki hey allam!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
fizban said:

haluk bilginer oynadığından mütevellit mükemmel bir film olacak, ve ben de izleyecem.

kesinlikle.
Filmin afişi Kill Bill'in afişinin tasarımcısı tarafından yapılmış, filme para harcanmış gerçekten.Fragman için de baya para dökülmüş.
İzlemeye değer olucak.

Ha bu arada Mahsun'a kıro diyen ya kendi mahallesi dışına çıkmamış bir tiptir, ya da entelektüelliği modernizmle falan eşdeğer gören farketmeden özenti yaşayan zavallıdır. Konservetuar mezunu olan, estetik kaygısı taşıyan adam. Bir sinema vizyonu olan adam, müziğiyle kendine göre bir tarzı var, daha ne yani.

Ha zevkler ve renkler tabi ki her şeyde olduğu gibi filmi ve filmleri için de tartışılır gayet ayrı.

Diğer 2 filmini izlememeyi tercih ettim ama buna gidesim var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra ...
fragman iyide madem bu kadar parayla film yapıyor daha iyi türk oyuncular seç be adam.gavur seçimleri süper olmuş ama türk oyunculardan haluk dışında diğerlerinden cacık olmaz gibi gözüküyor.

bide bu adam sarı sarı şarkısını yaptığı zamanlarda tvlere çıkıp param yok ula demiyormuydu ya bir anda bu para nerden geldi bu adama.önceki 2 filmlerine yüksek bütçeyle yapılmış filmlerdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...