Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Amazing Spider-Man (2012)

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

BiTcH_oFBaT said:

daha derinlere inmişiz şimdi de, gizli yerler bulmuşuz filan.

ölene kadar biz kaç defa daha reboot edecekler şu filmi

reboot yapmalarının sebebi marvel'in serinin tüm haklarını geri almış olması,

yani şimdi yapılanlar arasında marvel'in tek olayı, kendi yarattığı karakterlerin filmin içinde olmasıydı. Filmlerin kötülüğünü tartışmayacağız bile asdf

Şimdi tamamen kendi elinde ve şekillendirebileceği bir Spider-Man var. Yeni Marvel'in ve çektiği filmlerin kalitesini gördüğümüzde ise bu Spider-Man'in kötü olacağını hiç düşünmüyorum bende,
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi batman'in eski filmleri ağır derecede kötüydü. trafik kazası kötülüğü de değil, bariz tren kazası ya da nükleer reaktör kazası derecesinde kötüydü.

arkadaşlarla ahahah ne kötü ya denilecek kadar kötülerdi. ilk film kötü değilse bile eh işte idi hani.

http://www.angelfire.com/film/batman/movies/returns/cast/thepenguin.gif
yapılmış en iyi çizgiroman filmlerine (tim burton'unkiler) şunun dendiğini de gördüm ya.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi batman'in eski filmleri ağır derecede kötüydü. trafik kazası kötülüğü de değil, bariz tren kazası ya da nükleer reaktör kazası derecesinde kötüydü.

arkadaşlarla ahahah ne kötü ya denilecek kadar kötülerdi. ilk film kötü değilse bile eh işte idi hani.

Esnaf said:

ağır derece kötü biraz abartı olmuş ama son batman filmlerinin yanında çok sönük kalıyorlardı bencede.

hatta bitek tim burton ın ilk batman filmi güzeldi benim hatırladığım.diğer tim burton filmide dahil tüm batman filmleri facia idi

Sam said:

son batman'ler süper-kahraman filmi değil ki. mafya filminin içinde kostümle gezen tipler var sadece.

http://i.imgur.com/MRQmk.gif
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...