Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conan (2011) - hollywood'dan bir reboot daha

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Dragonutopia said:
artı.. paticik ahalisi olarak Arnolddan daha iyi bir conan olmayacagında anlasalım..kabul etmeyenlerin kafalarını kesip kadınlarına sahip olalım..

conan fanı olarak arnoldun çok saçma bir conan olduğunu söylüyorum burada,
ikincisi için ise karnına kılıcımı soktum bile.
crush kill and destroy
Sosyal ağlarda paylaş

http://static.guim.co.uk/sys-images/Film/Pix/pictures/2008/08/13/RGA_conanbarbarian460.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_YBDrxEjEO8c/SziYSGUhCzI/AAAAAAAACvE/aUJyxiL0VFY/s400/schwarzenegger-arnold-conan-the-barbarian-3700004.jpg
şunu da koyayım da finisaj olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

çizgi romanın hayranlarına bir soru sormak istiyorum. conan filmlerini izlemeden önce çizgi romanlarını okuyor muydunuz? kitabını ne zaman okudunuz?

doğup büyümediği topraklarda ot kullanımını serbest bırakabilen koskoca california valisinden daha büyük fatih mi olur?

conan'ın gözleri maviymiş falan boş bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

2. Sınıf bir aksiyon olacak boşuna kasmasınlar. 3d yide dayayalım gişe biraz daha artar belki diyerekden zorlamışlar iyice.

yahu neden bu kadar önyargılısınız topiğin başından beni onu kavramaya çalışıyorum.

bir trailer bile çıkmadı ama önüne gelen kişi çıkıp filmi eleştiriyor.

huun said:

çizgi romanın hayranlarına bir soru sormak istiyorum. conan filmlerini izlemeden önce çizgi romanlarını okuyor muydunuz? kitabını ne zaman okudunuz?

taa supermanin, conanın, örümcek adamın çizgi filmleri, filmleri izlemeden önce siyah beyaz olarak conan, superman, örümcek adam çizgi romanları okurdum.
batman'i renkli olarak güneş yayınevleri kitabıyla tanıdım. sonra batman'in filmini izlemiştim. ardından superman ve örümcek adam çizgi filmleri yayınlandı.
daha sonra batman ve conan çizgi filmleri konuldu.
o sırada conan filmleriyle karşılaştım ve izledim.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

doğup büyümediği topraklarda ot kullanımını serbest bırakabilen koskoca california valisinden daha büyük fatih mi olur?

senin postundan sonra bonec demis ya siyah beyaz comicleri vardı die iste bende onların serisi var koleksiyon..sonrasında gelen biraz daha kaliteli ama ince olan versiyonlarıda var..ki conan esasında arnolda falanda benzemez ki kendisi söyledir tip olarak..

şahin bakışlı tunc bir dev gibi biseyler hatırlıyorum gordugun gibi arnold filmleriyle alakası yok..
Peki sorucaksın neden arnold tan baskası tam olarak olmaz die tutturuyosun die bende sana garip bi sekilde cevap vericem.

Arnoldun,Conan rolune burunmesi zoraki yapılmıs görece usulu bir evlilik gibi..ama sonrasında o kadar cok seviyosunki iiki yapmısım diyorsun..benim icin bu.. yoksa cizgi romanla alakasız..
Sosyal ağlarda paylaş

abimin conan merakı olduğu bir ara okumuştum belki 20 yıl önce ama filmi seyretmem de gene küçüklüğümdedir, benim için ikisi de bir ama canonlukta. yüzünü de şahsen benzetiyorum gözler olmasa bile, evet çizgiromanda daha bir doğulu tipi vardır doğru.
http://1.bp.blogspot.com/_V1y28UmHr04/TOGL8Swc-KI/AAAAAAAAGvE/JcBVMpOaUBs/s1600/%25281982%2529%2BConan%2Bthe%2BBarbarian%2BGerman%2BOne%2BSheet.jpg
EIN VOLK, EIN REICH, EIN CONAN!!!
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

filmi izlediğimde 6-7 yaşındaydım, okumayı bilmiyor bile olabilirim filmi ilk izlediğimde. O yüzden çizgi roman ve kitaplarına olan merakım yaklaşık bir 10 yıl sonra lise 1-2 gibi başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...