Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conan (2011) - hollywood'dan bir reboot daha

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Haftada 2 çıkardı, bir de her ayın başında ekstra tam maceralı daha kalın bir sayı çıkardı. Kardeşimle nasıl kavga ederdik o aybaşındaki sayıyı okumak için,anlatamam.Burnumun direği sızladı ve gözlerim doldu şimdi vallahi...Vay arkadaş yaaa!!!Nasıl geçmiş yıllar beee!!!
Ya, biz mecmua derdik o sayıların her birine...

Edit: Çocukluk işte. Bir dönem 200'Den fazla Conanımız vardı. Bilseydim atmazdım, senin gibi arkadaşlara verirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sade bir vatandaşın Ermeni soykırımı oldu, hede hödö demesine bile hadi eyvallah diyorum da Kaliforniya Valisi'nin göreve gelir gelmez ilk yaptığı icraatın Sözde Ermeni Soykırımı'nı Kaliforniya Eyalet Senatosu'nda tanıtmasını anlamam. Ayrıca adam Conan rolüne sadece fizik olarak yakışmış, Conan'ın karizmasını yansıtamamış kardeşim, ben ne yapayım?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Conan rolünü bizim Kenan İmirzalıoğlu daha iyi becerirdi vallahi. Aslan gibi kara yağız yakışıklı Türk genci. Kimeryalılar'Da da var zaten Türklerin bir dokundurmuşluğu. Vücut şampiyonu değil ki Conan neticede ne o öyle o kadar kasa gerek yok. Ben olsam Sinan Çetin'in yerinde ilk fırsatta bir Conan filmi çekerdim, Kenan'ı da oynatırdım Conan rolünde.
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...