Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion vision

Kevinromeo

Öne çıkan mesajlar

ZERO-G said:

Kesinlikle Grafik 10/10 ama oynanabilirlik sadece 1 ay bilemedin 2. ay sizi meşgul eder. Ama ileride çok büyük upgradeler yapılır ve eksiklikleri giderilir kullanıcı dostu bir hal alırsa ekonomi sistemi daha mantıklı yapılırsa iyi bir oyun olur.

evin oluyo göl kenarında , gece zifiri karanlıkta havayi fişek patlatıyosun daha ne olsun oynuyabirlik :P
Sosyal ağlarda paylaş

hobaaaaa!ne yapmış anam bunlar.benim lvl 41 templarım var ve tam da soğumaya başlamıştım kasmaktan ama izledim ya şu videoyu en azından bir 50 yapacam.yardırmış adamlar resmen.contenti zayıf oyunun gerçekten hissettiriyor bunu ama böyle mükemmellikler yapmışlarken content olayına el atmışlardır umarım neyse bekleyip görelim.
not:çölde yunus edasıyla atlayan yaratıkların oluşturduğu görüntü mükemmel olmuş en çok orda gaza geldim (:D
Sosyal ağlarda paylaş

community manager Ayase has cleared up the confusion on his twitter account:

"The vision trailer is not a specific patch/expansion - it's a vision of what we're hoping to get out there in the future."

kisacasi expansion veya patch degil sadece bir tech demo gibi bir seymis bu trailer. adamlarin gelecekte biz bunlari yapariz/yapabiliriz numarasi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
efenim, Ayase den gecen cuma guzel bir aciklama geldi..

derki;
said:
We’ll be adding a significant amount of content to Aion through several updates to the game this year. We realize that after watching something as exciting as the Aion Vision Trailer many people are expectantly looking for information about the future of the game. We want to assure you that we strive to constantly provide game improvement and new content—and it will be coming throughout the year.

Our content writers here at NCsoft West have a huge task in front of them this year as a massive amount of new Aion features, capabilities, and content is on the way. Although we’re not at a point where we can give you a timeframe on these updates, they’re coming! Our most important goal is to make sure that there is plenty to do in the game. We’re dedicated to taking in your feedback about the leveling process and end-game content, and through our partnership with and the inspiration of the Korean development team, channeling that input into improving Aion.

yani kisaca, vision trailer inda gorduklerimizin buyuk bi kismini bu sene icinde oyuna ekliceklermis.
buyuk patch ler halinde..

ahanda burda yazmislar..
http://uk.aiononline.com/board/notices/view?articleID=357&page=

yani anlasilan, video tamamen degilde, kismen kandirmaca :P
yarisini bu sene koysalar, yarisini da seneye koysalar tamam iste.. tadindan yenmez :)
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyden öte bu projelerin hepsi yatabilir...çünki Ncsoft tarafı ile Aion yapımcıları arasında bir anlaşmazlık var...kısacası oyunca gm yok gibi..neredeyse oyunu oynayandan çok gold satıcıları var...oyunu her yerinde açık açık satışlar yapılıyor...adamlar banlanmıyor..Aion tarafı gm ler benim adamlarım olsun diyor..Ncsoft tarafı ise ben bu işi yıllardır yapıyorum..benim tecrüben daha fazla diyor..bu anlaşmazlıktan mütevellit..olan oyuncuya...oluyor..sıkılan oyunu bırakıyor ...yollar ayrılabilir..ncsoft ile...bunu hep birlikte göreceğiz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...