Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili Sorunsalı Vol.156513852

0ne

Öne çıkan mesajlar

Aslında var. Hatta benden 3 yaş büyük. 2 yaş büyük bile olsa tamam derdim de 3 yaş düşündürüyo.

Ortada bişey yok tabi ama zarf atıyo ki 13 yıldır görmediğim bi kız,eskiden karşı evde oturuyolardı sonra taşındılar ist'e. Geçen de gezmeye gelmişler. Çokzel olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

elaidi said:

yuh ya 24 saat webcam'ini açık tut görücem seni falandan bi farkı yokmuş.

of ahaha böyle manyak kızlar var ya.
çocuk böyle yorgun argın geliyo okuldan/işten uyumak istiyo falan kız tutturuyo olsun görcem seni bananeeeaaa falan diye.
Demek ki kız onu çok seviyor bir an olsun görmeden durmak istemiyor . Sen aşktan anlar mısın ?
Sosyal ağlarda paylaş

"peder zickler" said:

Bella said:

elaidi said:

yuh ya 24 saat webcam'ini açık tut görücem seni falandan bi farkı yokmuş.

of ahaha böyle manyak kızlar var ya.
çocuk böyle yorgun argın geliyo okuldan/işten uyumak istiyo falan kız tutturuyo olsun görcem seni bananeeeaaa falan diye.
Demek ki kız onu çok seviyor bir an olsun görmeden durmak istemiyor . Sen aşktan anlar mısın ?

selam.

aşk dediğin karşı tarafı boğmak değildir.

saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Beni arayacaksın, neden beni aramadın, neden msnde değilsin, neden dışardasın, neden arkadaşlarınla konuşurken bana mesaj atmıyorsun, ne yani 20 yıllık arkadaşların 2 aylık sevgilinden daha mı kıymetli gibisinden şeyler üniversel boğma kavramları ama. Bunlardan boğulmayan adam peygamberdir, ya da biraz eziktir.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten seviyorsan sıkıntılı bu durumdan kurtulması için yardımcı olman gerek elbette, iki kapris yaptı diye ayrılmanın alemi yok.

Ama kimi zamanlar olur, en ufak şımarıklığı çekemez insan, o zaman basıp gidersin.

Şu anda ben basıp giderim mesela ama havalar biraz daha bozulsun, daha bir depresyona gireyim, o zaman ölümüne yanında olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir bugün arkadaş gelcek dedim 2 tane şöyle bi diyalog geçti.

-kız mı o 2 arkadaş
-hayır erkek
-bak değilse ölümü gör
-valla erkek
-bak yalan söylüyosan bir daha yüzümü göreme inşallah.
-hey allam,erkek erkek.

sanırım biraz güven problemi var

biraz mı baya var hemde...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...