Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili Sorunsalı Vol.156513852

0ne

Öne çıkan mesajlar

0ne said:

O değil diğer kızla biraz daha yakınlaşayım buna yol vericem, çok aşırı derecede kıskanç ve bu yüzden her ne kadar güveniyorum dese de güven problemi var.

Bu da ister istemez beni ondan az da olsa soğutuyor.Sonra damlaya damlaya seninki benden kara işte.

madem yol vericen niye yardım topici açtın
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

sana kız mı yok!

0ne said:

Aslında var. Hatta benden 3 yaş büyük. 2 yaş büyük bile olsa tamam derdim de 3 yaş düşündürüyo.

Ortada bişey yok tabi ama zarf atıyo ki 13 yıldır görmediğim bi kız,eskiden karşı evde oturuyolardı sonra taşındılar ist'e. Geçen de gezmeye gelmişler. Çokzel olmuş.

0ne said:

@Queen

Olaya ne taraftan bakıyosun bilmiyorum ama,kız bile olsa arkadaşlarımla msn veya telefonda konuşmamın onu aldatmak yada aldatmaya meyil vermek olmadığını bilmesi lazım.

tabi ki bana güveniyorsa.. ki güvenmiyo bugün görüldüğü üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

0ne said:

O - Nerdesin

Ben - İyi hala arkadaşlarla muhabbet ediyorum

O - İyi devam et, atma mesaj falan, iyi geceler.

Ben - Alt tarafı muhabbet,onlar gitsin devam ederiz konuşup mesajlasmaya

O - Ben yatıyorum nede olsa sen ilgilenmiyo sun benle sana şimdiden iyi geceler

Ben - Ben mi ilgilenmiyorum. 4-5 saat mesaj atmadık diye ilgisiz oldum öylemi.Bravo sana. Sen aynı şeyi söylediğinde ben surat asıyomuyum(gerçek ten de asmıyorum)

O - Beni rahat bırak yarında görüşmüyoruz,senin arkadaşların var nasılsa onlarla git, nasılsa ben dış kapının mandalıyım.

Ben - OOOOOf of(çok derin bir of çektim) :=)

O - Nefret ediyorum senden de arkadaşlarından da git onlarla buluş konuş mutlu ol çok kırgın ve çok sinirliyim sana artık.

Ben - Abartıyosun ama.

O - Git abartmayanını bul tamam mı. İzmir'e gidiyorum bu akşam ve sen askerden kesin dönüş yapana kadar bir daha senle yüzyüze görüşmüyorum anladınmı ne yaparsan yap.

Ben - Ne yaptım ki bu kadar benden nefret ettirecek. 2 arkadaş yüzünden mi bunlar.r

O - İlgisizliğin var takmıyosun beni,al şimdi erkek arkadaşlarınla istediğin kadar muhabbet et rahat bırakıyorum.

Ben -Onları mı sileyim yani seninle sürekli muhabbet edip ilgilenmek için.

O - Sil demiyorum onlarla ilgilenirken biraz da benle ilgilen diyorum ama böyle giderse tercih yaparsın ya onlar ya ben.

http://img253.imageshack.us/img253/4506/1257767864177.gif

Sal gitsin

abi kitledi beni bu, koymayın şöyle şeyler sadsad
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

ne bileyim,arkadaşlarıda aynı yaşda olurlar,onların yanında bebe muamelesi falan yaparlar(tabi ağızlarının payını alırlar da) falan diye. Başka bi nedeni yok yani

Ben 3 yaş küçüğüme bebe muamelesi yapmam, yapana da gerizekalı derim. Sen de gerizekalılarla takılmayıver çok lazım değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...