Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Mum_Chamber

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar merhaba;

bilgisayar işlerinden çok iyi anlamam onun için çok basit birşey soracağım.. bilgisayar oyun oynarken , ara ara windowsa düşüyor. Bu bir virüsmüdür? :) AVG kullanıyorum tarattım 3 tane malware filan buldu , formattan başka yapabileceğim birşey varmıdır?

teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
yeni tirad açmayayım dedim

internette dolaşırken bazen siteler yüklenmiyor , internet var ama. oyunlar devam ediyor , torrent açarsam o da devam ediyor.

5-10 saniye sonra kendi kendine düzeliyor.

dns olup olmaması fark etmiyor. windows 8.1 tüm updateler yüklü , malware - virüs tarattım bir şey çıkmadı. modem huawei HG253s , ağa benden başka bağlı olan yok , kabloyla bağlanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
iyiakşamlar. 1tblık harici hdd'yi yosemite'deyken 300ü time machine kalanı da film hedehödö olsun diye ikiye bölmüştüm, şimdi de o kalandan bikaç tane 32lik bölüm ayırmak istiyorum ancak yapamıyorum el capitan'da. harddiski takıp disk izlencesine geldiğimde harddiski artık bölemiyorum. bir şeyler yapabilmem için komple formatlamamı istiyor sanırım. bölüntüle seçeneğine hiç tıklayamıyorum bile. halp plx :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
Kısa ve basit bir sorum var. (Donanım bilgim 0'a yakınsıyor. Çok basit bir soruysa çok dalga geçmeyin)

Bende 1 adet

http://www.vatanbilgisayar.com/kingston-4gb-hyperx-genesis-ddr3-1600mhz-cl9-pc-ram.html#genel-bakis

bu ramden var. Bi 4 gb daha takacağım ama aynısından bulamıyorum. 1600lük başka bir 4 gb taksam noolur? Şu mesela

http://www.vatanbilgisayar.com/kingston-4gb-hyperx-savage-red-ddr3-1600mhz-cl9-pc-ram.html#genel-bakis

Sıkıntı yaratır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...