Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tek başına gitmiyor bu zıkkım

Flassh

Öne çıkan mesajlar

Longshanks said:

alkol oranları benzerken içkiden içkiye çarpma oranlarının neden farklılık gösteridiğini(eğer gösteriyosa) biri bana açıklayabilir mi

Çarpma oranı daha ziyade o anki ruh haline bağlı oluyor. Ondan olabilir ehehe. Bazen 3 bardak Absinth içersin birşey olmaz ama iki bardak birada sarhoş olabilirsin gibi gibi.

edit: imla
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

alkol oranları benzerken içkiden içkiye çarpma oranlarının neden farklılık gösteridiğini(eğer gösteriyosa) biri bana açıklayabilir mi

içtiğin miktarlar aynı olmaz genelde böyle bi durumda. bazısından çok miktarda içerken bazısından daha az tüketirsin. onun dışında şeker oranı ve beraberinde yiyip içtiklerin de etkisini değiştirebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Gaap said:

alkol içmeyi bir halt zannetmek ve savunmak.

pathetic x 2

ucu zaynın a çoook dokunmuş galiba.

respect.

Evet ucu dokundu, içki içmekten zevk alığımdan ötürü utanç duyuyorum.

Böyle ucuz düşünceleri etrafındakilerin yaşam tarzına hakaret ederek savunmaya kalkıyorsun, sen içkiyi savunsan ne olur savunmasan ne olur yani. Birinin umrunda olduğunu mu düşünüyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

Gaap said:

alkol içmeyi bir halt zannetmek ve savunmak.

pathetic x 2

ucu zaynın a çoook dokunmuş galiba.

respect.

Azıcık büyü ya. Kaç sene önce aynı böyle 15 altı ergen tripleri + gereksiz İngilizce zırvalayıp milleti kıl ediyordun, hala aynı kafalardasın.

Hayır yetemiyorsan gene goatse falan koy da banlayalım yani, bizi de uğraştırma.
İçenin kendisini ilgilendiren, çevresini etkilemeyen bir şeyle ilgili neyin tecrübesiyle böyle yargılarda bulunuyorsun ki.

Birine ne kadar kızarsam kızayım yapacağım son muhabbet te yaşın ne muhabbetidir ama 4-5 senede insan hala pre ergen muhabbeti iteleyince mecburen yapıyorsunuz. 18 altı olan falan varsa başka hiç alınmasın üzerine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...