Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Save the Paladin, Save the World..

sdexsde

Öne çıkan mesajlar

* Terrifying Roar: Causes nearby enemies to flee in fear for 5 seconds.[4]
* Cleave: Inflicts weapon damage plus 50 to an enemy and its nearest allies, affecting up to 10 targets.[5]
* Shield Charge: Charges an enemy, knocking it back, and inflicting normal damage plus 150.[6]
* Mortal Strike: Inflicts 500% weapon damage and leaves the target wounded, reducing the effectiveness of any healing by 50% for 5 seconds.[7]
* Whirlwind: Attacks nearby enemies in a whirlwind of steel that lasts 15 seconds and inflicts normal damage plus 100.[8]
* Saurfang's Rage: Saurfang's rage comes in the form of a mighty round-house kick, followed by a sweeping strike that deals 8000 to 12000 damage.[9]
* Saurfang's Rage: Increases melee, ranged, and spell casting speed by 35% for all party members. Lasts 20 seconds.[10]
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
olabilir adam tier 1 giyiyo abi dengelemek icin

AHAHAHA :D

Arthas / Lich King ölmez, bildiğin wow poster boy oldu. Bence ilerde, bayağı ilerde bir yerde Ner'zhul ile Arthas'ı ayırıp aa bakın Arthas tövbe etti diyecekler. Sonra "good" olarak ölecek lol
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

o zaman icecrowna koyacak enteresan bossu nerden bulucakti? :p

generic sikorcc raid boss 1
generic sikorcc raid boss 2

diye giderken bolvar isin icine enteresanlik katiyor

arthas ile sindragosa haric hepsi tirt yaratiklar

quest chainler sırsaında zaten kaelthas gibi tokat manyağı yaptık arthasın uşaklarını icecrownda görüşcez icecrownda görüşcez diye helak oldu herif
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Arthas / Lich King ölmez, bildiğin wow poster boy oldu. Bence ilerde, bayağı ilerde bir yerde Ner'zhul ile Arthas'ı ayırıp aa bakın Arthas tövbe etti diyecekler. Sonra "good" olarak ölecek lol

valla bana da ölmez gibi geliyor, ama daha ilk icecrown raidinde cörk diye ölür de cıcığı çıkarsa çok fena göt oluruz
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

saurfangi arthasin karsisina cikarmak lvl 80 adamin deadmines yapaip van cleff kesmesi gibi birsey
saurfang vs sargeras olursa anca balanced bir kapisma olabilir

Nessarien said:

Lol Arthas'ın kaçarı yok pert olacak kadroya bak ^^

Tirion
Varian
Jaina
Thrall
Sylvanas
Garrosh
Saurfang
Muradin
Darion
Vereesa

Rhonin'de boş durmaz herhalde o da gelir :p

yalnız şu var, Arthas WoW'un Saske'sidir. Emo emo ortalarda dolaşır ve Blizz'den dünden torpillidir.
Jaine, Thrall, Sylvanas, Garrosh, Saurfang, Muradin toptan gelse, Arthas tek bir hapşırmayla hepsini disintegrate eder.
Sosyal ağlarda paylaş

arthas ne sasukesi be

adam samar oglani oldu expansion ciktigindan beri

northrend alti azjol nerub ve tunelleri iel cevrili, ustu tamamen scourge kotnrolunde ama kiyida kosede titanlarin bulundugu birde mavi ejderlerin ve tapinagin bulundugu mekan olarak soylendi

vrykul anladik hadi zorlama ama oturdu
troller filan eh peh
sholazari eskimoalrida kabul ettik

de northrendde bu kadar zone a uygun bir lore yokki, birde casuallarin arthas sevdasi eklenince her zoneda son questte arthas geliyor

-HAI PLAYAZ IM REALLY HAPPY FOR YOU AND IMMA LET YOU FINISH BUT ICECROWN IS ONE OF THE BEST FINAL DESTINATIONS OF ALLL TIME

-NEXT TIME I WONT GO EASYYYY

yahu her zoneda fail sonrasi cikiyor iki laf atip gidiyor ve her seferinde adamin o zonedaki faliyetini bitirmis oluyoruz

icercrown sikorc kayniyor dendi, buzul dendi epic dendi mordorun mavisi cikti, hep bekledim boyle kar yagsin o ilk videodaki gibi atmosfer olsun diye ama ihh

birde bunun yaninda bombos bir zone, ne instance var ne birsey. elimizi kolumuzu salliyarak arthasin kapisina geliyoruz filan oysa burning legion tarafindan black temple in kusatilmasini cok guzel yansitmisti oyuna blizz, gene sunwell ve quel danas atmosfer olarak alip goturuyordu

lich kingde arthasin burnun dibinde sirk cadiri gibi colezyum kurmalarini gectim adamlar citadel in bahcesinde piknik yapiyor ya lol

utanmasalar top oyniycaklar cami kirip citadel e kacicak top arthas pencereden cikip frostmourne ile kesicek topu geri aticak

yazik ettiler yani, scourge lore ile dragon lore cok kotu islendi, adam gibi yaptiklari tek sey storm peaks ve ulduar oldu bu expansion, onada laf soyletmem harbi hem zone hem raid hemde yan instance lar dort dortluk
Sosyal ağlarda paylaş

iyi demişsin vik, o benim de dikkatimi çekmişti
hatta icecrown'a gittiğim ilk günü hatırlıyorum, direk citadel'ın oraya gidip dayanmıştım kapıya, ee demiştim bu ne, mob yok bişey yok, normalde oraya yaklaşamamız falan lazım halbuki

belki (ve umarım) raid instance'ı açılınca mekanı biraz doldururlar, hani "esas şimdi görüceniz scourge'ün gücünü" hesabı yer gök undead olur filan, inş amin ama pek de sanmıyorum lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...