Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doctor Who (2005) - BBC One

yav

Öne çıkan mesajlar

iyiydi bu sefer ki.

http://media.tumblr.com/4111f9fe02dd1b9d8f747151ba256b71/tumblr_inline_mwpeylZsvR1rbqk86.gif

missy iyi ya. 2 bölümde harcamasınlar onu.

bölümde cyberman olduğunu söylemeseler daha etkili olabilirdi o son reveal.

danny çok bayık karakterdi zaten öyle pek etkilemedi ama Clara'nın ağlanması filan. Bi Amy/Rory olamadılar.

birde o kadar ölü dediler sonra 7 tane cyberman çıktı sdf azıcık cgi ile çoğaltsalardı bari.

Sosyal ağlarda paylaş

aynen çok kötü sezon ve kötü final ama çok iyi Doctor sdf

Arada yine 2-3 güzel bölüm çektiler ama meh ya. Danny ve genel asker muhabbetini çok uzattılar bütün sezona yayıp.

Missy seni öldürcem dedi, tehdit etti, sonra Osgood'a atladı, arkasındaki iki asker aynen dikilmeye devam ettiler.

Missy'de Osgood'da harcandı bide. Bir daha ki sezona kalsaydılar keşke.

Danny' de ne kötüydü ya. Doctor orda dünyayı kurtarmaya çalışıyo, o hala Doctor'a laf söylüyor ağlıyor. Birde sonda zaten kontrolünde olan Cyberman'lere dramatik konuşma yaptı. Sanki konuşmasa yapmıcaklar dediğini.

Sonra bütün cybermanlar uçtuysa sondaki general niye gitmediydi sdf

Bide Danny şimdi öldüyse gelecekteki Danny nerden geldi. Clara ile Danny'nin çocuklarından değil miydi o?

Santa Nick Frost!!
Clara ve Danny olmadan bi Christmas special iyi gider.

Sosyal ağlarda paylaş

biri şu diziyi moffat'tan kurtarsın artık ya. vallahi daraldım. sürekli karakter çözümlemesi yapmaya çalışmasından, şaşırtmalara çalışmasından, en büyük olayları "seni özledim arkadaşım ya ondan dünyanın ebesini silkiyorum" diye anlatmasından falan cidden darladım.

dany kim arkadaşım ya. dany kim. dünya üzerinde 23423423 tane insan var aşık olan. hepsi siber oluyor da bi dany mi olmuyor da aklı başında kalıyor falan. vallahi sinirlendim yemin ediyorum.

moffat'a vereceksin sezon içinde 2-3 bölüm yazacak. geri kalan hikayeyi tennant zamanındaki yazarlara falan versinler. çok daraldım ben bu işlerden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...