Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doctor Who (2005) - BBC One

yav

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ben de dizileri falan su sekilde coskuyla izleyebilmek istiyorum la

aranizda boyle manyak var mi?

allahını seven capaldi'nin üzerine ödül atsın... beni ağlattı bu bölüm ağlattı, allahsız kitapsız herif az dur, az yavaş lan, gerek o bebeğin ağlamalarını tercüme edişi, gerek vikinglere yardım edemiyceğini söyledikten sonra clara yanına geldiğinde yaptığı konuşma, duruşu, bakışları... adam yüzüyle oynuyor resmen, bu nedir!! hele bir de sonlara doğru "sen de öleceksin ve ben bununla yaşamaya çalışıp beceremiycem" tripleri allahım resmen ağladım... aynı zamanda gülmekten yerlere de yattım hele ki o yoyo'yu çıkarıp "yav bu şeylere inanmayın böyle yaa bakın yoyosu bile yok" dediği yerde... işte bu gibi sahneler bize diyor ki 2 adet comedy bafta'sı olan adama doctor'u emanet ederseniz böyle süründürür...

hayır bak zaten peter yüzünden hüngür hüngür ağlamışım, bir de tutup bana donna noble ve tennant'ı gösteriyorsunuz flashback de olsa... bana bu yapılır mı lan!! zaten çok özledim ikisini de bu aralar açıp açıp 4.sezon izliyorum, bu bana yapılır mı ya... çığırarak izlemekten sesim kısıldı dün akşam... tüylerim diken diken oldu resmen...
tabi bu arada doctor'un bu yüzü seçmesinin sebebinin, kendisine "donna"nın söylediği bir sözü hatırlatmak olması da benim için ayrı bir gurur kaynağı oldu... hepinizin de bildiği gibi companion'lar 2'ye ayrılır: donna noble ve diğerleri...

ayrıca bakınız belirtmek isterim ki, eline insanları ölümsüz yapabilecek tablet geçip, hatta bunlardan 2 tane olup, 1 tanesini pek sevgili companion'ı clara oswald üzerinde kullanmayan, adam gibi adam, 12. doctor.... gallifrey kamil'liğinden sıyrıldığın bölüm budur... helal olsun sana hah şöyle yola gel bakayım sen... zaten bu bölüm o kadar belli etti ki, doctor, clara'nın ne zaman ve nasıl öleceğini biliyor, bu konuda fazla açık vermemeye ve müdahale etmemeye çalışıyor, hatta bu bölüm söyledi "bütün bunları yaparken senin başına bişey gelecek diye korkuyorum" diye... ama o ne zaman olacağını biliyor ve muhtemelen kendi yaşam çizgisiyle alakalı bi durum olacağından müdahale etmiyor gibi geldi bana... hatta clara öldüğünde doctor'un pek şaşırmasını beklemiyorum ben ama kendini çöllere vuracak, dayanamayacak hepimiz üzülücez adamın haline... sonra da river song çıkıp gelecek, bu eşşek sıpasını toparlayacak... ee karı-koca olmak zor iş, kadın, erkeğini böyle zor zamanlarında toparlamalı, ona destek olup sahip çıkmalı bence...

the woman who lived'in trailer'larında clara'yı görmemek süper oldu yalnız... tabi bu önümüzdeki bölüm kendisini görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor ne yazık ki yine çıkar bi yerlerden...

bu bölüm clara'ya bile kızamadım... sövemediiim karaaa gözlümmm... o bile adam gibi davrandı bu sefer hayret ettim şaştım kaldım... böyle olsun benim canımı yesin işte...

ama yine de; doctor reyiz'in düşman işgalinden kurtuluşuna kalan bölüm sayısı: 5

ben anca "ha guzelmis.. simdi puding yiyip disari cikayim da arkadaslarla bulusayim" diye izliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sevme beni, ne diye seveceksin zaten. gerek yok boyle seylere.
ama bundan sonra her izledigim dizide bir adet "kopmus kafalardan yorumlar" koymayi gorev adledecegim kendime.. cok egleniyorlar dizi izlerken. keske bu kadar eglensek, saniyorum hicbisi de bu kadar cok eglenmiyorum. en fazla egleniyor gibi yapiyorum.
ta ki canim sikilip birakana kadar.. hmm snaiyorum yzarken baydim bile. neyse. baska sefere artik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...