Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.3.0 PTR Patch Notes

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Lind3r0th said:

iyide her class atıyorum 8k 9k dps yapıcak diye kuralmı var max o kadar yapabılıyor o zaman senın classın yanı afedersiniz ama bir rogue ile yada mage ile moonkin/sp yarışamaz yarışmamalı çünkü sen oyunda main dps class değilsin

tamam yarısmamalıda maşallah balance drular-retri palalar yardırken shadow priler surunuyor. Shamanı buffladılar enh-elemental-resto duzgun bildigim kadarı ile neden prilerde yerlerde surunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok o olay değişti artık. Main dps ile hibrit arasın da en fazla %5 dps olacak şekilde bir ayarlama yapmaya karar verdiler. Bundan sonrada değişmez.

Shadow priest kısmına gelince. Merak etmeyin, sadece en sona sp'leri bıraktı adamlar ve gittikçede toparlanıyor class. Az daha sabredin baya rahatlıyacağınıza eminim.

Ama şunu da söylemeden geçmim, arada ki fark bazılarınızın yazdığı gibi 5k-8k falanda değil. Main dps'ler 8k yardırdığı bir combatta shadowlar da 7k'yı zorluyorlar. Max dps sitelerini kontrol etmenizi tavsiye ederim. Tabi iyi sp oynayan az olduğu için bu listelerin ilk 5-10 kişisinden sonra bir anda ciddi dps düşmesi göze batıyor ama o kadar da olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Burada kimse shadow priest pure dps altında eziliyor eşit olalım gibisinden bir yorumda bulunmamış bulunulmuşsa tamamen saçma.

Biz hybrid dps isek en iyisi olmasada,aşşağı kalır yanımızın olmaması lazım multi doting yada aoe olmadan sp hiç bir fightta eşit gear/skill seviyesindeki hiç bir hybrid (raid dps) spece kafa tutamaz.

En basitinden bloodlust bir açılıyor classlar dpsde abarırken bize sadece hızlı 2 tick mf olarak dönüyor süper sinerji valla :P

Hayır en zorlu rotationlardan biride bizim özellikle perfect multi dot falan ter akıtan olaylar sen o kadar kasarken çıktısı komik olunca insan sinirleniyor.Valla 2 tuş dps versinler ben razıyım en ezik olmaya :p
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

Peki şey soracam. immolate glypi ile immolatei artırıyoruz. dolaylı olarak conf. dmg artıyo di mi?

Evet arttırıyor. Hatta targetta immo up iken attıgın inc ve cb yi bile artırıyor. Bir yerde okumuştum en ince hesabına kadar hesaplamışlardı, bulursam linklerim onu.
Sosyal ağlarda paylaş

3 adet (critleyebilen) dot + 3 skill le nasıl sürünebiliyoruz ben onu anlayamıyorum zaten. Ekrandan dmg akıyor her saniye.

Su mind flayle pain refreshlemesi painin tickini bozuyor ondan bir kayıp var kafadan bana göre. Shadow weaveingi 5 stack yapıp dot refreshlemekte saçma. Kendiliğinden tick dmg ın artması lazım. Bu proclayan olaylarda da aynı şey geçerlimi onu hiç çözemedim herdakka bişi procluyo charda :D

Icecrown Citadel e gelirsek ; gene pug olacaktır muhakkak. Pugla bitirilebilen bir contentte guildlerin tutunabilmesi daha zor oluyor. Aynı bokun lacivertini kesiyosun işte hardmode diye yediriyorlar kimilerinin ego tatmini için :D
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

3 adet (critleyebilen) dot + 3 skill le nasıl sürünebiliyoruz ben onu anlayamıyorum zaten. Ekrandan dmg akıyor her saniye.

Kıstas bumudur yani? dotlarımız critliyor = uber dps.

boomkin>ele shaman>sp

Bunun sebebi gear ile yamuk scale olan dps.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

samaella said:

Kıstas bumudur yani? dotlarımız critliyor = uber dps.

boomkin>ele shaman>sp

Bunun sebebi gear ile yamuk scale olan dps.

uber dps lik bir kıstas yapmadım zaten. 6 skille oyun oynuyosun, her saniye bişiler vuruyor critliyor falan ama çıkmıyo dps. Dot crit getirdiler , devo plag cd si kalktı gene de işe yaramadı. şimdi haste getiyirolar. Test serverdaydım ama firewall saolsun patchi çekemedi kaldım öylecene :S
Sosyal ağlarda paylaş

Priest
Shadow

•Improved Devouring Plague - Now instantly deals damage equal to 10/20/30% of its total periodic effect. (Up from 5/10/15%)
bi buff daha o kadar buffladılar demekki hala yerlerdeyiz yetmiyor buffa devam belki duzelir. dummyde live serverda 3,7 dps yaptım aynı talent aynı bufflarla ptr de 4,5 a cıktı bide bugün deneyeyim bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ptrda denedim live da 21 snlik VT dot berserk(%20 haste) + haste pot(500 haste)+ base haste (529) 12 sn ye düşüyor.
Şöyle raidde düşündümde kendimi acayip complex rotationlar çıkıcak ortaya ayrıca DPM aşırı yükseliyor haste arttıkça dps ile beraber bunun yanında SWP glyph inanılmaz ezik kalıyor major slot için. %1 base mana per x sec çok az geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...