Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pirates Of The Caribbean : On Stranger Tides

progamer

Öne çıkan mesajlar

Normalde 3D versiyonda perdeye daha parlak ışık yansıtmaları gerekiyor, ama para harcamıyor sinemacılar. Karanlık olması o yüzden. Mesela Kanyon Cinebonus'ta Avatar'ı izlediğimde extra parlaklık vardı.

Ya zaten bu ülkede "imax gördüm, 3D gördüm" demeyin, hepsi palavra. Londra'ya yolunuz düşerse BFI Imax'e uğrayın, çükünüzü orda bırakıp gelin.
Sosyal ağlarda paylaş

3D fena değildi, bir Avatar kadar olmasa da 3D diye piyasaya çıkan diğer bir çok filme göre fena değildi ama 3D'siz izlemeyi yeğlerdim. 3D artık seçimlerim arasında yok ama sinema salonlarının hepsi 3D getirince başka şansınız kalmıyor.

Film güzel, eğlenceli idi. Önceki filmlerdeki tadı alamamış olsak da yine de eğlendim. Penelope'in o role gitmeyeceğini düşünüyordum ama hatun hakkını vermiş. :)

Birde Blackpearl ü şişeden çıkartıp öyle bitirselerdi filmi daha iyi olacaktı sanki. Maymunu da es geçmemişler :)

O deniz kızlarını resmen tek tek pirinç ayıklar gibi seçmişler :O

Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abi thoru 3 d izledim resmen filmin 3/4 unu goremiyosun
zaten sacmalik gzluksuzde izleniyo film

bu cinebonuslarda böyle. gözlükleri çok kötü. sağdan soldan ışık yansıması giriyor. gözüm ağrıyor. capitol'deki gibi xpand mi ne o çok daha iyi. yanları kapalı filan.

ama bence genel olarak 3d çok gerekli bir şey değil. cılkını çıkardılar
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
sloth said:

vahşi denizkızı düşüncesi de gayet orjinal.

orjinal mi? abi yapma gözünü seveyim.

ne izlesem diye düşünürken izledim, beğenmekle beğenmemek arasında kaldım. nötr desek daha iyi ama biz ona fena değil diyelim :p zaman geçirmeye birebir, fazlasını beklemek ayıp olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...