Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

said:
also, i'll have to watch where the
russians, swedish, turks, italians, greeks, english, spanish
will go, and avoid those servers.

russians will be botting, abusing the shop, buying gold, and dominating wvw with their schemes.
swedish... -hi. -swe? -no sry. *akward eternal silence, forever ignored*
turks will be annoying chauvinists with their own turkish-pride guilds and attitude.
spanish, italians, french will speak no english as usual.
greeks will be fighting each other, spamming public channels with greek and being annoying.
and the english will insult u first chance they get, and pretend to know everything.

gotta love stereotypes lolz.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha adma harbi çok güzel anlatmış

KingV said:

içine insan en azından bi beta kurulum dvdsi koyar. kutu bomboş. bi tek serial key koymuşlar :) birisi sanki yukarıda daha sonra oyun çıktığında kutuyu aldığın yere veriyorsun oyunu alıyorsun demişti. öyle birşey yok herhalde anlamadım bu mantığı.

son ana kadar oyunda değişiklikler yapıldı betada olduğu için. DOwnloada dün açıldı daha. Önceden cdleri hazırlamak tüm dünyaya falan dağıtmak haftalar alır.
Sosyal ağlarda paylaş

en çok beklediğim şey o benim de.

zamanında rift'den ummuştum böyle bişeyler. rift'lere karşı savaşmazsak bütün dünya, bütün town lar, campler değişecek, dinamik bir dünya olacak diye.

pek öyle olmamıştı, güzeldi ama yine de.

bundan onu bekliyorum.

"press K + join all battlegrounds" pvp'si değil; bu dinamik dünyanın içinde pvp istiyorum. bakalım yarın akşam görücez artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun az önce elime geçti, dr.com dan almıştım. Keyi falan herşeyi girdim hesabı yarattım, onay maili olarak bonjour vous avez terminé diye bişey geldi. İyide ben location falan seçmedim e zaten profilde IST-TR diye yazıyor armut gibi. Peki bu adamlar nerden kanaat getirdi benim fransızca bildiğime?
Böyle bişey başına gelen varmı benden başka, bi benimi fransız buldular?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...