Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

bir sonraki bölümün fragmanını izleyin derim. biri koymuştu sanırım bir iki sayfa önce. 3 bölüm kaldı sezon finaline bakalım neler olacak.

eskiden ben buralarda at koştururdum, kız keserdim, eskiden buralar bööööyle bostandı beeea. feyk spoylır.

gelecek sezon'un olup olmayacağı ise muallak. malum spartacusumuz kanser..
Sosyal ağlarda paylaş

Jahrein said:

Evlat benim seninle spesifik bir derdim yok ki her başarısız ve beceriksiz troll gibi can sıkıp mide bulandiriyorsun. Banlandin tekrar geldin bu gidisle tekrar banlanicaksin o yüzden su forumda kalacağın kısa süre icinde kirlilik yaratma diyorum. Benim seninle derdim olmadıgından öm atmaya ihtiyacım yok. Ha sen yedirememissin icine oturmuş sindirememissin bani intikam almak için geri donmussun falan filan ya git kumda oyna milleti rahatsız etme ya da ediceksen ömden et. O mesajin anlamı budur

bole atar yapip kisa bir sure sonra da banlanmasi cok eglenceli oldu, sizi bilemicem.

Dizi kadar zevk aldim su olaydan.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Roma'da etin 50 kilosu 1 dinar ya.
Yokluk içindeki 15 yaşındaki türk ergeni ruhunu satar Ilythia için ama bir Romalının yapmaması lazım ya, bolluk içinde yaşıyorlar. Özellikle zengin insanlar.

Yokluktan değil de götlükten yapar Romalı.

pardon da cocugun gram sucu yok, illithya bana da gelse ayni sekilde, hem de 15 yasimdayken romayi bile yakardim. Halen de yakarim. sdasgf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...