Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

@fenris: Abi alignment olayından kasıt burada zaten evil oldun mu özel büyü açılsın değil de çıkarcı olmak dışındaki seçeneklerde de bir getirisi olsun bişeyler yaptığını hisset ve oyun senin için ekstra zorlaşmasın durumu. Sonuçta her rp dünyasında esasen alignment vardır çünkü karakterler vardır. Eberron'da da gayet evil good vs. oynarsın yani ki oynadım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

ali star

icine iblis girmis cocugu oldurdum bu herif costu biraksaydin anasi olseydi onun sucuydu bidi bidi

cocugu kurtarmak icin annesini feda ettim bu sefer yine costu yine laf soktu

stenle beraber agiz burun girme secenegi koysalardi su herife karsi
o zaman oyun mukemmel olurdu gozumde

win-win

anasını da oğlunu da öldürmeden "bi başka yolu olmalı hacı" moduna girip circle of magi'da irvin'den yardım alarak fade e geçip demonu öldürüyosun böylece çocuk kurtuluyo

ali öküzü de bidi bidi edemiyo :p

Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Redeagle said:

Orlais bardları ajan abicim. Hatunu gruba alırken "bir kenara bıraktığım yeteneklerim var. şimdi memnuniyetle onları kuşanırım" tarzında bir konuşmayla ortama giriyor zaten sdf.

O yeteneklerde evil olanları yapmaktan çekinmiyor ama senin her evil aksiyonuna küstüm boz diyo öyle karakter mi olur abi :D

=/ Ben senin mantığını anlamadım ki? Kızın ana yetenekleri backstab, ölü taklidi yapmak, belaltı vurmak gibi şeyler zaten. Kendini kiliseye adasa bardlığı bırakıp templar olurdu. Ki kaçıp kafasını toplamak istemese chantrye falan gideceğide yokmuş ki? Bard dediğin öyle birşey zaten, kimlik değiştirmiş saklanmak için. Hayır kız zaten gruba girerken "Uzun zaman önce bıraktığım şeyleri seve seve tekrar yaparım" diye güvence veriyor. Konuştukça kafasının nasıl karışık olduğunu anlaşılıyor zaten.

İlla bir yerde "Align. Meter" diye ışıl ışıl parıldayan birşeyin olması lazım değil ki. Konuşunca ne yapmaktan hoşlanmadığını, neyi onaylayacağı anlaşılıyor işte. Bir bard olarak önündeki questin tamamlanması için odaklanmaya çalışan bir karakter olarak gör onu. Yetenekleri insanları aldatma üzerine olan bir insan. Blightı inançlarından dolayı altetmek istiyorsa bile bu amaç uğuruna bir iki din adamını soymaktan vazgeçecek değildir herhalde?

Ayrıca evil işleri yaptıran sensin. Çal diyorsun çalıyor işte. Kendi başına gidip piskopatlık olsun diye insanları doğramıyor ki? Steal yeteneği verdiğin biri hırsızlık yapmasın mı yani? Templara steal yeteneği verememeliyiz desen anlayacamda hatun "Senin bildiğin din adamlarından diilim" diye posta koyan bir rogue zaten ehehe.
Sosyal ağlarda paylaş

leliana guzel bri karakter griyi guzel temsil ediyor

harbi hafif evil aslinda, oldurmekten filan zevk aliyor, bard olarak insanalri kandirmaktan filan haz aliyor bildigin kotu kiz neredeyse ama yaptiklarindan vicdan azabida duyuyor, kotu biri degilim ben diye zorliyor kendini o yuzden bu kadar didiniyor iyi biri olabilmek icin

questidnen sonra gelip ben kotu biriyim dediginde "evil doesnt worry about being good" diyoruz iste o hesap, iyi bir karkater olmus

Sosyal ağlarda paylaş

haha "iyi" mantikla oynadiktan sonra, yeni mage karakter acip "kotu" mantikla oynamaya basladim..

leyla

Urn'un orda reaver'i acmak icin urn'u defile ettigim anda emo'ya bagladi.. kesmek zorunda kaldim.

nine

tower'da direk "slay them all" moduna girince, teyze hoyt dedi.. onu da kesmek durumunda kaldim

Ali-G

Ilk oyunda baya gidip mage getirip fade'e girip falan demon'i kesmistim, bu sefer direk annenin kafayi vurup, cocugu zibarttim, ALI-G direk moda girdi -24 verdi.. Gift veriyor, hicbir sey degismiyor.. gg

High Dragon

Sanirim Urn'u defile ettikten sonra bu hayvan cosuyor.. Urn'u hic ellemeden, "kotu" amcalari oldurdugum zaman, dragonu cagirip, normal mob gibin kesmistim.. Ninenin'de ayrilmasi (tek healer kaldi, ondada group heal yok) ve dragonun durmadan tanki tek grab'de oldurmesi (heal ve rej. e ragmen) baya ve baya zorlastirdi durumu

Cok farkli, ve eglenceli bir gidisati var bakalim daha ne suprizler bekliyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

rewendor ne tip bir warrior yapıcağına bağlı
con, will, mag lazım değil hiçbirşekilde

eğer tank olucaksan kılıç kalkan sahip olman gereken toplam dex 26

eğer dw oynıycaksan 36 dex

2h de galiba hiç lazım değil

aklında bulunsun ostraghardan çıkınca ilk iş "cirlce of the magi" yi halletmeye bak. Fade de bir çok stat bonus alıcaksın kalıcı olarak. Onlardan sonra hesabını kitabını yaparsın. Birde persuasion skilli için 16 sanırsam cunning lazım. Onu da unutma fade statlarından sonra 16 ya tamamla

her lvl atlayınca 3 stat puanı geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

cunning ben hiç vermek zorunda kalmadım circle of magi sağolsun, coercion max'ladım cunning vermeden. sadece str verdim human warrior'da en baştan beri, con, wp filan o kadar dandikken vermeye gerek yok warrior olarak.

2h git derim dex vermene gerek olmadığından en ağır zırhları da hemen giyebiliyorsun erken. güle oynaya gidiyorsun sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

cunning ben hiç vermek zorunda kalmadım circle of magi sağolsun, coercion max'ladım cunning vermeden. sadece str verdim human warrior'da en baştan beri, con, wp filan o kadar dandikken vermeye gerek yok warrior olarak.

2h git derim dex vermene gerek olmadığından en ağır zırhları da hemen giyebiliyorsun erken. güle oynaya gidiyorsun sonra.

Ben de 2H gideyim diyodum sora ama baktım 2h weaponların tipleri çok dandik geldi, tank mı olsam... Kararsız kaldım (imaj her şeydir :p)

Bu arada sword+shieldla 2h arasında çok damage farkı oluyo mu?
Sosyal ağlarda paylaş

dlc yüklemeden bitirmiştim de şimdi bi bakayım dedim neler ekliyormuş diye. shale fena karakter değil gibi sanki. kullanmadım ama daha hiç yorum yapamıcam o konuda pek. blood dragon armor ve dao journey unlock itemleri acayip iyiymiş yanlız başlangıç için. direk tank seti hazır nerdeyse. wardens keep ten gelen set ve itemlerde güzel baya. bide 1.01b patchini yaptıktan sonra sanki biraz daha kolaylaştı oyun yada itemler yüzünden bana öyle geliyor bilmiyorum.

bu arada şu crafted kılıç için ne yapmak gerekiyor tam olarak ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...