Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Hay ulan.
Önceleri ilaçlı oynuyodum oyunu, sonra gittim steam'den aldım, onu kurmadan önce eskisini silmeyi unutmuşum. Hatta gittim sonradan sildim alakasız yere. Şimdi oyunun registry ayarları uçmuş, toolset kurdurmuyo, DLC indiren Windows servisinin gösterdiği exe yanlış falan.
Oyunu Steam'den kurmuş olan biri registry kaydını atabilir mi? :P

Edit: Ya da yok mudur Steam'e "abi oyunların registry kayıtları kaymış bi düzeltiver" demenin yolu?
Sosyal ağlarda paylaş

bugun eve gıdıcem kurucam da skidrow'la gelen versiyonu. update çıkmış sanırım, mutlaka bul yap diyor musunuz. artı update için oyun illa oricinal mi olmalı.

bir de dlc muhabbeti var ama o da orj olunca edinebildiğimiz esktra şeyler mi?

artı xp var bende dx10 falan yok di mi zorunlu olarak?
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Hay ulan.
Önceleri ilaçlı oynuyodum oyunu, sonra gittim steam'den aldım, onu kurmadan önce eskisini silmeyi unutmuşum. Hatta gittim sonradan sildim alakasız yere. Şimdi oyunun registry ayarları uçmuş, toolset kurdurmuyo, DLC indiren Windows servisinin gösterdiği exe yanlış falan.
Oyunu Steam'den kurmuş olan biri registry kaydını atabilir mi? :P

Edit: Ya da yok mudur Steam'e "abi oyunların registry kayıtları kaymış bi düzeltiver" demenin yolu?

Ben steam'den DLC yapamıyorum nedense, eklentiyi çekiyor ama install ederken hata veriyor. Kendi updater programı ile indirdiğin DLC yi manuel olarak yükleyebiliyorsun neyseki. Yoksa hem orjinal aldım hem işkence çekiyorum nasıl bir mantık bu =P
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Trap trap!

Valla orada rogue karakterle bile sadece 1 mi ne trap etkisiz hale getirebildim, onun haricinde en iyi yöntem grubu arkada bekletip tank ile ilerlemek.

O iyi fikirmiş evet öyle geçtim de, son savaşta n^2 adet golem + branka hep birden gelince zaten kayalardan kurtulsam bile veriyolar coşkuyu veriyolar coşkuyu tam tecavüz oluyo :D

Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Ben steam'den DLC yapamıyorum nedense, eklentiyi çekiyor ama install ederken hata veriyor. Kendi updater programı ile indirdiğin DLC yi manuel olarak yükleyebiliyorsun neyseki. Yoksa hem orjinal aldım hem işkence çekiyorum nasıl bir mantık bu =P

aynen ben de oyun içinden kuramadım dlcleri. updater ile halletmek zorunda kaldım. hatta extradan collectors edition ve wardens keep falan da kurdum.
Sosyal ağlarda paylaş

codexi tümden nasıl açacaksın ki bi yerden sonra, ben ölüleri bile soydum (hoş zaten hep öyle yapıyoruz da) hiçbir şey bırakmadım yine de codex'te gedikler var, yani illa ki bir yerlerde açamadığım sonra dönerim dediğim sandıklarda bişeler kalmıştır

landsmeetten önce gidip bütün haritayı dolaşmak ölüm gelmese...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...