Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

@draedan
önceki mesajları okudun mu bilmiyorum ama benim derdim oyunun zor olması değil. yanlış anlamışsın olayı. ayrıca çift mage oynayıp oyun çok kolay demekte ayrı bi güzel.

onceki mesajlari okumuyorum, her an bir spoiler kapabilirim diye, pardon.

yok ben sadece benim gruptan bahsetmek istemistim, biri sirf healer ve taktiklerini ayarladim , buff-heal vs otomatik atiyorum.aslinda hepsinin taktiklerini ayarladim ozel olarak, uzun sure kendi basima pause layarak taktik yapiyordum, simdi biraz olayi cozdum sanirim, o yuzden cok kolay geliyor olmali nightmare olsa bile.
bir de grubumda aoe , cc yapan bir mage in olmasi oyunumu cok keyifli yapiyor , o yuzden sectim.
Sosyal ağlarda paylaş

yuzde 50 den asagi ise heal at herhangi birine
attack buff ini melee ve/veya okcuya at
res buff ini tank a at
yere birsey atiyor, o halkadakilerin defansi suyu buyu artiyor, onu tank a at
stamina/mana regen leri staminasi manasi yuzde 25 e dusene at

gibi

bunlar temeller, geri kalan baska biseyler daha var da unuttum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de mage açmıştım bi tane. Yalnız kötü biri olarak ilerliycem ve Morrigan'la seviyeli bi ilişkim olsun istiyom o yüzden ben, Morri, Ali ve Leyla/Zevran şeklinde gidecem. Wynne'i almicam gruba. O yüzden healer lazım.

Büyüleri hangi school'lara vereyim, hangi spec. seçeyim, Morrigan'ın büyülerini ve specini nası aliim bi fikriniz var mı? Arcane warrior denemek istiyodum ama kimden öğreniyoruz onu bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

wynn in taktikleri nasil yapmak en ideali? zira pek heal buyusu yok oyunda genel olarak.

herkes fix ayni gidiyor buyuleri ancak ben sunu denedim spiritte death agacini fulle ordan walking bomb ve virulent walking bomb super speller olmus mesela morriganla cc attiktan sonra aradan birine virulent walking bomb atip ustune stonefist cekince (ki kalabalik gruplarda super oluyo 7-8 kisi yakalayabilirsen cc ye instant gidio hepsi) alayi gg oluyo kaldiki olmeyen varsa etrafta spell onlarada bulasio ve olunce onlarda patliyor fln yanliz tankta saglam resist yoksa oda aynen yattara oluyo seyride baya keyifli buyunun...ayrica ayni agacta spellmight acip animate dead yapinca baya saglam bi iskelet summonliyosun yanina..
ayrica surda war kullanabilecegin spell combinasyonlari
burdan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...