Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

lan kafam masaya düşücek şimdi. çok kötüyüm. uykusuzum yine. daha eve gidip yüzücem. belki suyun üstünde yatarak gözümü kaparım sadece. suya girince bi rahatlarım böyle. cısss diye. ne alakaysa cısss. neyse yani. bi de inanılmaz mutluyum. ama eve gitmek istiyorum bi an önce. bugün 11 oldu mu uyucam sanırım. mıyh uyku.
MEEH.

AHAHAHA gözlerim kayıyo lan resmen. şimdi yakaladım kendimi öyle.

cakcukcakcuk
Sosyal ağlarda paylaş

önce babaneme gidip gecmis dogumgününü kutlicam. ayrica ona aldigim orkide de hala gözüm var, kendime de alcam aynindan.
ondan sonra da ehliyet kursuna gitcem. 1600€luk ehliyet 2600€ olmasin diye! pis almanlar.

17lik veledler de ortams yapmis kendilerine, bik bik konusuyolar. sinir oluyorum. böyle primitive espriler falan, seytan diyo gecir agizlarina debriyaji (ha?) cötööönk diye.

gittim.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük lan en bi fail yemek davetini yaptım kıza. iki toplantı arası fırsat bulmuşken arayım bu akşam yemeğe çağrıyım dedim. duymadı telefonu. ikinci toplantıya girdim. o aramış açamadım haliyle. sonra aradım daveti yaptım, on dakka önce başka plan yapmıştım ama bakıyım iptal edebilir miyim dedi, sevindim. o arada işyerinde biraz uzun kalmam gerektiği ortaya çıktı. bir daha aradım o bana tamam bu akşam olur derken olmuyor dedim dalga geçer gibin. rezilim lan.
Sosyal ağlarda paylaş

kısa başlıklarla;

insanlar iğrenç canlılar.. türkler ise ayrıca süper nankör ve içten pazarlıklı canlılar.

bugün bi sürü antik roma heykelini parmakladım bi acaip oldum vallahi. kaç yüz yıl öncesi onlar be! aslında kaç bin yıl desem daha doğru olur.

böle tepesi turkcell boynuzları gibi çift antenli gibi duran kasklara sahip savaş kıyafeti giydim.. pelerin, kalkan, mızrak vs. tam takım. kardeşimle biraz dövüştük. sonra mızrakla hızlıca yürüyeyim derkene mızrağı azcık havaya kaldırayım dedim. ucunu tavana sürttüm bayağı ama çaktırmadım. hemen 30derece eğik tutarak yürümeye başladım. kardeşime "this is sparta" diyip şu amcaya tekmeyi çaksam mı acaba dedim.. sonra vazgeçtim.

az çok bi koleksiyon içeren bi sürü şey içerisinde bi tanesi -aslında sadece eserin adı- beni olduğum yere mıhladı. çevirirsek altında kabaca knowlege wants to stop the time düşündüm de gerçekten öyle.. aslında çok şey düşündüm o anda...

dünyada 100zöttrilyor tane muhteşem şey varken hayatın bu kadar sıkıcı, boktan, basmakalıp ve insanlar tarafından yaratılmış bir cehennemden ibaret olması üzücü.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...