Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

dory said:

15 gun boyunca yokum, tatile cikiyorum, ben yokken basta nilloshum, BROm, ilyas, emre bebegim, ouzbokum, yabuz ve nice ismini sayamadigim herkes sana emanet!

iyi tatiller kushum, iyi eglen. özlicez =)

sevgili idiot,
benim de hayatim ilginc bu aralar. hersey belirsiz.
ehliyet kursu var bi.
bisikletle sehir turu yapiyoruz. sonra bilimum farkli seyleri kesfetme atesiyle dolup tasiyo icimiz.

öyle kafa dinleyerek geciyo günlerimiz. ama yarin ders calisma eylemlerine girersek vicdanimiz rahatlayabilir. ve evet, güzel olur.

simdi de Honey and Clover izleyip sizmayi planliyorum, güzel bi aksiyon olsa gerek.

öptüm.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

olm söz verdim niye içeyim ?
daha öncede verdik ama dayanamadık bu seferki ciddi sözdü.
rakıyı doldurdular önümdeki kadehe "ben içmiycem" dedim
yalan söyledim söz verdim de diyemedim
ama içmedim lan
ha alkol almadım onun huzursuzluğunu yaşadım ama rahatım
böyle birine söz veripte kötü alışkanlıkları azaltma iyi oluyo
bol bol söz vereyim ben
bide iş buldum zuaaaa

kime söz verdin merak ettim. ben baya bi kıçımı yırtmıştım hatırlarsan önceden.
Sosyal ağlarda paylaş

MWHAHAHAHA GÜNLÜK LAN ÖLCEM.
her gün günlük fal okuyorum, bak bu yazıyodu:
Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor. Gerçeği öncelikle karşınızdakine sorup öğrenme yoluna gitmelisiniz. Ancak böyle davranırsanız size güveni ve ilgisi bitmeyecektir. Sevgilinizle aranızda olan bütün olumsuzluklar sona erecek. Hayattan çok şey bekliyor ve her zaman en iyi payı almayı başarıyorsunuz. Öksürüğünüzün nedeni fazla sigara içmeniz.

ÖKSÜRÜĞÜNÜZÜN NEDENİ FAZLA SİGARA İÇMENİZ.
LAN YUH.

Hastayım diye öksürüyorum zaten de, dün sigara içmeye başladım artık yeter lan diyerek. öksürüğüm arttı iyice. çok komükmüş.
Sosyal ağlarda paylaş

sen halen hasta mısın yea?

günnük, gün güzel başladı, yoğun devam edecek... bakalım kahramanımız ash sonraki bölümde kızla buluşabilecek mi dfg.

neyse o bi yana, olm bak yine aklıma geldi okul bitti lan. o/

ara ara aklıma gelir artık bu.

benim işe dönmem lazım yea. bu haftasonu o bilgisayarı toparlayacam, başka yolu yok. yeteri kadar gaza gelirsem direksiyon da alaceem. o.O sora babamın vırvırı çıkar başıma bu yaşa geldin de bıdıbıdı da halen oyuncaklarla oynuyosun da vırvırvır da...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük;
dünden beri bademciklerim bir balon edasında şiştiler. annem sora gelip kızdı cam acık yatarsan buz gibi su içersen bık bık bık derken bi baktı en sevdiği cocugu ateşler içinde yanıyo.
tabi hemen ilk müdahele yapıldı filan. zar zor işe geldim kafamı kaldıramıyorum masadan. çay içmeye gücüm yok o derece kötüyüm günlük. 1 saat sonra evime gidip uyumayı planlıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bisikletimin tekerleklerini sisirdim sonunda, her yere bisletle gidiyorum.

özlemisim, hatta bu sabah 1 saat sehir icinde tur attim.
kulagimda da goran bregovic-emir kusturica ikilisi. bisiklet üzerinde popo salladigim oldu, o derece.

oynak seyler dinlememeli bisletteyken.
hala bisikletle ana caddelerden gitmeye tirsiyorum. bisiklet yollari her yerde yok mmffss.

birazdan ben ehliyete gidiyorum. o zamana kadar family guy falan izliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

Kayıp kimliğimle hırsızlık falan yapıyorlarmış.
Bugün onla uğraştım, yarın gidip savcılığa dilekçe vermem gerekiyor.

Karakoldaydım, çocuğun tekini "gel senin elini yüzünü yıkayalım" diyip odanın tekine soktular.Orda da bi güzel dövdüler, çocuk en son inliyordu.

Ondan önce hırsızın tekini yakalamışlar getirmişler polise, iki ifadesini alıp saldılar adamı.

Lan !

Dengesizler, ne desem az size.

Sinirlerim bozuldu bütün gün.Biraz rahatlamam lazım =)
Birazcık azıcık minnacık sdf.

Neyse,
Öyle işte.

Öptüm,
Mucx
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

Biraz önce yaptığım telefon görüşmesi üzerine, suratımdaki mal ve mutlu suratımı geren bu şapşal tebessümü suratımdan silemiyorum.

Yüzüm kaldı sanırım böyle.
Nasıl mutluyum anlatamam sana, 32 dişim.

30.

ama biraz daha sırıtmaya devam edersem 2 diş geri çıkıcak.

Öptüm tekrar.

:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

günlük dün gece 4 sularında yatağımda oturmuş (allahtan oturmuş) bi şekilde karanlıkta tv izlerken önümden antalyadan başka yerde görmediğim kanatlı elim kadar bi böceğin yatağımın üzerinde yürüdüğüne şahit oldum ve sinir krizi geçirdim. tam da uyumak üzereydim. şu hayatta en tiksindiğim şey böcek yaa. kendime gelince annemi uyandırdım böcek ilacı sıktırdım uçmaya başladı. çok sıktık ama öldüğünü sanmıyorum domuz gibiydi çünkü. bi tek benim odamda klima olmadığı için orda barındığını düşünerekten odama girmiyorum, girersem de hemen çıkıyorum. daha 20 gün önce istanbuldaki evde kertenkele gerçeğiyle yüzleştim yaa. balkondaki saksıyı odanın içinde unutunca girmiş o da. hep ilk ben görüyorum evdeki yaratıkları. bundan sonra salonda yatıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...