Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

sevgili günük,
facebook'taki resdoran işinden sonra şimdi de kendimi çiftlik işine verdim, iki ayrı çiftlik oyunu birden oynuyorum, inekler falan otluyo, harika bi ortam, keşke sen de burda olsan

bi de havalar çok sıcak be günlük, dışarda buharlaşıyodum bugün az daha. kış gelsin hiç gitmesin ya, battaniye filan güzel şeyler yani.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
dün gece ateşim çıktı heralde. çünkü yataktan kalkıp gelip nil'in açtığı günlüğe yazmışım ve hatırlamıyorum. sdfsd
birisine bişey dedim mi acaba ya?
neyse bronşit oldum işte. işe geldim yine de, herkese bulaştırıcam. öksürüyorum manyak gibi bi de, rahatsız olucak insanlar sdfs.
4 gün önce de uyurken sabaha doğru kalkıp bilgisayarımı almışım ve 3 kere şifresini yanlış girmişim. ama bunu şimdi hatırlıyorum. sonra napıyorum lan diyip kapadım. neden öyle oldu anlamadım. acaba rüyamda gördüğüm bişey mi beni tetikledi sdklfl
neyse yea yarın gelmiyim işe de en iyisi, 3 gün yatıp dinleniyim. artık iyileşmem lazım sıktı yani sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

günlük,
dün gece ateşim çıktı heralde. çünkü yataktan kalkıp gelip nil'in açtığı günlüğe yazmışım ve hatırlamıyorum. sdfsd
birisine bişey dedim mi acaba ya?
neyse bronşit oldum işte. işe geldim yine de, herkese bulaştırıcam. öksürüyorum manyak gibi bi de, rahatsız olucak insanlar sdfs.
4 gün önce de uyurken sabaha doğru kalkıp bilgisayarımı almışım ve 3 kere şifresini yanlış girmişim. ama bunu şimdi hatırlıyorum. sonra napıyorum lan diyip kapadım. neden öyle oldu anlamadım. acaba rüyamda gördüğüm bişey mi beni tetikledi sdklfl
neyse yea yarın gelmiyim işe de en iyisi, 3 gün yatıp dinleniyim. artık iyileşmem lazım sıktı yani sdfs

günlük bu kız ölecek sonunda. ben de yoğunum bugün. negzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...