Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük selam şekerim.

aşk hayatı orta güzel , keyifler fena sayılmaz. iş hayatı belirsiz ama çok dert değil. sağlık çok kötü. insan ayağını güneş kremi cart curt sürmesine rağmen nasıl yakar be ?!silverdinlerle dolaşıyoruz tüm gün. cinsel hayat kötü sayılır .ama o da fena sayılmaz.

bi de günlük, ege denizinden öteye tüm denizler yalan günlük.
direk yüzmek için en ideal deniz .

ayrıca bugün piknik yaparız sanırım hasanboğuldu'da.

günlük akçay ve altınoluktaki tüm patileri sevgiyle kucakla .
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah sevgilime mesaj attım günlüküm. Yarım saat sorna bi kız aradı gizli numaradan, bana böyle böyle mesaj atmışınız diyor. Eyi ben sizi tanımıyorum dedim kapadım teli, baktım gönderilen mesajlara doğru kişiye mesaj atmışım. Sonra gene aradı niye mesaj attınız bana diyor. Hay allahım dedim, kardeşim ben size mesaj filan atmadım. Tanımıyorum bile sizi. Lütfen bi daha mesaj atmayın diyor. Lan sanki çok meraklıyım tanımadığım kıza mesaj atmaya töbee.
Hatunu aradım dedim böyle böyle, senin telefonun neredeydi? Ofiste şarja bıraktım dior. Attığım mesajda yok. Lan dedim noluyoruz. Çözecem bu olayı günlüküm. Birisi hatunun telini karıştırıo, bi yakalarsam var ya.
Sosyal ağlarda paylaş

HUAAAA diye ciglik atasim geldi ulme geldigimde.
tabi bebeklerimden ayrilirken de ÜHÜÜEEAA diye haykirasim geldi, o baska.

trende yolculuk etmeyi seviyorum, özellikle vagonda bi yakisikli olursa jdfg saka saka.

özlemisim dogdugum sehri.
posta kutusunda 1500 tane mektup vardi ayirana kadar canim cikti.
bankada bisiyi unutmusum faiz binmis, essolessekler!

anamla telefonda konusup hasret giderdim. ne istiyon diyo KITAP istiyorum bi tek dedim. aa ben sanna kiyafet bakiyodum dedi.

plansiz söyledim tabi ama iyi etki birakmistir artik.
cicekler kurumus hep suladim. orkide alcaktim ama ellerim dolu oldugundan alamadim. p.tesi o gözüme kestirdigim cicekleri alicim.

neeese. böyle iste. bebeklerimi özledim ama evimi de cok özlemisim.

artik ne olcaksa olsun, bekliyorum. hep bi yalanlardayiz ama yine de bi sekilde yoluna girer. iste o yol hangisi olcak cok merak ediyorum.

bi de eve gelince kimsenin karsilamamasi cok garipmis.

sevgiler, yalniz koyboy nille.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

sevgili günlük, scrubs'ın son sezonu bitmek üzere, resmen geriliyorum izlerken "ulan her şey süper gidiyo küt diye biticek bütün bunlar" diye :<

bittigi zaman kafani duvarlara vurucaksin
hayir burda bitemez uff diye
sonra oturup bi daa izliceksin ahsg
ben suan 7.sezondayim 6yi az once bitirdim, sirf gecen gun msnde konusurken canim cekti diye oturup yenden izledim heheh.

sevgili gunluk
bugun sicak bi gundu
ozel b, olay yasamadim
evde anneme yardim ettim
dizi izledim
yemekteyizi izledim annemin israrlari sonucu
bi kere daha tv izlemedigim icin kendimi cok sansli gordum
tanrim ne igrenc bi yarisma uf.
Sosyal ağlarda paylaş

selam günlük.

db boulevard - point of view.

saygılar sevgili günlük.

ps: bize bu şarkıyı aklımıza getirdiği ve albümü deli gibi aranmalardan sonra arşivimize koymaya vesile olduğu için, sex and the city season 5 episode 4e çok teşekkürler.

şimdi onu sevelim, loopa alalım ve dinleyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

günklük kafam çok ii
mnatyka ötesinde ii. ne içtim diyo sroma
eğleniyom ffelan çok güzel
bu imnsanları seviyom cdiden
hanşi gidersin bi mekana arkadaşlarım .çağırırsa takılırsın eğlenmezsin bide üstüne seni iplemezeler öyule bişi yok
çok kral adamlara berbarerşim
herneyse asıl konuya gelirsem
iiki söylemişim diyorum
hani dünki tepkisine bakara k söylğyorum çünki ii bişiydi.
ilerde değişmez o tepkisi umarım. hani konuşmıycağımızı bana küseceğini sandım söylerken ama öyule oplmadı. benim onla konşımycamı snadı bi arada. o da korktu bende anluyycan.
ama haklıydım. çünki aya söyliycem ya söylemyicenm. söylemezsemde kendişmden uzaklaştırmaya çaşlışıp bi daha konuşmama gibiş kararlar aldım yani.
mutluyum güzel bi arkadaşımı kaybetmediğim açısından.
ne deyim umarım kötü bişi olmaz.
sana zegnanın tuncanın osmanın taylanın burcunun selamı var
//kermit
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...