Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

sevgili gunluk
bugun yaz kutlamasi vardi, yedik ictik 400 kisi harry potter izledik mekandaki imax'te, tabi sadece biz olunca da bok gibi filmde essek gibi eglendik, her sessizlikte biri bi bomba patlatiyodu sdfs
neyse asil bombayi ms patlatti gece sonunda, hepimize birer xbox 360 pro verdiler, uzerinde de intern summer celebration 2009 yaziyo bi de resimler falan var, cok tatli lan.

tek problem daha 3-4 hafta once aynisinin duzunden aldim, sonuc olarak wts az kullanilmis xbox360 sfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

günlük mehh zekasız baya
rengim mormale göndü artık hafif pembemsi bi kahverengiyim
yine de denize gitmedim kötü olmamak için çünkü baya rüzgarlı hala
akşam spora gidicez nazlıylan
şarj aletimi istanbulda unutmuşum telefonum kaldı öyle kapalı
bi de çok özledim ^^
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

isim veririm, çekinmeden anlatırım diyip sadece işine gelen kısımları anlatan ama çekinmeden anlatıyorum dese de "yaptığım bir şey" diye anlatan ve ne yaptığını anlatmayan gel gelelim üstüne bir de karşısındakine ahlaksız diyen insanlar barınıyor burda. ha, kötü olan en kötü olan da baya rağğğğğbet var bu insanlara. e madem çekinmiyoruz herkes açık açık söylese ya olanları yapılanları?
Sosyal ağlarda paylaş

ankara havası iyiymiş
kaç gündür aralıksız her akşam içmekten midem yanmıyo değil
ama değiyo
bende bu kadar içmek istemiyorum artık. farkındayım abartıyoruzda şimdi böyle bi ortamda da içmezsen cidden ayıp olur.
2 gün önce hayatımda gülmediğim kadar güldüm desem yeridir.
ankarada bizi ağırlayan bizi yalnız bırakmayan bizi eğlendiren tüm güzel insanlara teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...