Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük,
beni iyice tanımanı istiyorum. özeleştiri yapıyorum sana şu an. ben erkek - kız ilişkilerini bilmiyorum. öğrenebiliceğimi de sanmıyorum zaten. her şey başta çok güzel oluyo sonra hep boka sarıyo. dilimin kemiği yok ki yani. egolarını mahvediyorum insanların sdfs. üzülmüyorum artık ya. alıştım yani. biri gidiyo, öbürkü geliyo. o yüzden kız-kız ilişkilerime yoğunlaşıcam sdfksdk. şaka be of. sivri dilime bi çare bulmak lazım. sürekli laf sokan, iğneleyen bi insan oldum.
bi de hayatımda kalıcı bi tane arkadaşım yok ya. ne üzücü. yanlış arkadaşlar seçiyorum. 4 sene önce yakın arkadaşım dediğim kızla ilişkim bitti. çok sevdiğim başka arkadaşlarım var onlarla görüşmeyi çat diye kestim. şimdiki yakın arkadaşım dediğim insanlar da bi 2 sene sonra yanımda olur mu bilmiyorum. onlar mı benim yanımda olmuyo, ben mi onların onu da bilmiyorum. sanırım insanları hayatımdan çıkaran benim. MEEH. iyice tanı beni. sevilicek bi insan diilim. sdfkls

ha bi de aslında hayatıma sürekli birilerinin girip çıkması, kalıcı birinin olmaması fena da değil gibi. bi sürü bi sürü insanla tanışıyorum. ama bi kaç tane kalıcı da lazım ya.
bak yine çeliştim kendimle.

KAFASI KARIŞIK ERGEN ÇOCUKLAR GİBİYİM.
Sosyal ağlarda paylaş

@napae bence sürekli laf sokan iğneleyen bi insan olduysan kendinden şüpheye düşmelisin ^^
çünkü mutsuz kendiyle barışık olmayan kompleksli insanlar genelde karşı tarafı iğneler ve laf sokarlar.

arkadaşlarında bu yüzden yanında olmuyo olabilir (yani ya sen yol veriyosundur yada onlar yolunu alıp gidiyolardır ztn dsfds)

bi dönem bende kimseyi yanımda istememiştim böyle çevremdeki herkesi kızgın boğa gücüyle kaçırmıştım. sonra toplayıp eski haline gelene kadar canım cıktı sdfdasd.

15 yıldır tek yakın arkadaşım var böyle onu kırcak bişey yapcam diye sevgilimden cok ona dikkat ediyorum. şdfgldg
bak gene bi terslik var. yok yok insanların doğasında bi terslik var.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sanırım mutsuzum da, kendimle barışığım yeterince. bu laf sokmalar başka şeylerden kaynaklanıyo aslında.

bi de arkadaşlarıma laf sokmuyorum ben, bazen canımı çok sıkıyolar ve dediğin gibi yol veriyorum. arkadaşlıklarıma çok emek veren bi insan değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük müziklerimi ÇOK özledim. Keşke bir koşu Londra'ya gidip hepsini alıp geri gelebilsem. Bütün arşivim gözümün önünde olmayınca yeni birşeyler indiresim de gelmiyor işin kötüsü.

Ben hala nezleyim haftasonuna kadar geçmezse burnumu keseceğim, evet.
Sosyal ağlarda paylaş

Günnük

geçen gmail'a bakim dedim, o da ne! F1'de tanıştığım eleman bi yıl sonra mail atmış. herif -30 derece havada buzların arasındahavuza giriyo falan. 80 cmlik dev gibi balık tutmuş, bu sene F1'e gitmemiş çünkü karadeniz kıyısında ev almış vs. vs. "eneee" dedim görünce mail'ı. ben de hemen cevapladım sora :P

bunun dışında bugün bi de maaşıma zam aldım ohş. prim de varmış bu ay o yee. bu haftasonu o bilgisayarı masama kuracam artık. kaptırıp direksiyon da alırsam tam olur asdasdf.

haaa, unutmadan... dün öyle saçma sapan ama eğlenceli ve sefil bi gece geçirdim ki... :D asdfasdf kafama sçiim diyorum aklıma geldikçe. şöle oldu :

istinyedeydim, genel müdürün evde. işim bitti orda, çıktım gittim bebekte arkadaşla buluştum. cafe mafe takıldık ööle. saatin farkında deiliz. sora çıktık dönecez, trafik bomkaka. eleman dedi, "otobüsü beklemeyelim, zaten bi sürü şey de yedik (waffle falan yemiştik eşşek gibi kalori), gel üniden yukarı çıkalım." baktım trafik hakkaten akmıyo, otobüs beklesen 1 saat oturursun ööle. dedim tamam anasını satiim. çıktık tepeye, nefes nefese sdf. sora eleman dedi "yalnız ben burdaki otobüsleri bilmiyorum kullanmadıım için" diye. "hay eben" dedim. sora bi 15 dk falan bekledik. otobüs geldi, ben başka tarafa bakıyodum, arkadaş otobüs önümüzdeyken yanındakilere sordu beşişktaşa gider mi diye, otobüs de durmadı hiç aksi gibi. beşiktaşa gitmemiz gerekiyodu ve kabataş otobüsüymüş bu gelen. ama tabi bunu ben tekrar önüme dönüp arkadaşı giden otobüse bağırırken görünce öğrendim. kaçırdık işte... saat bu arada 23:bilmemkaç. soora alakasız bi iki otobüs geldi, en sonunda bi şişli oobüsü geldi. ona bindik. şişliye gittik, gittiğimiz sırada arkadaş vırvır ediodu ulan o otobüse binecektik beşiktaşa gidecektik vs. diye. şişliden beşiktaşa indik başka bi otobüsle. beşiktaşta tabi o saatte vapur mapur yok, motorla geçtik. üsküdardan kozyatağına giden son minibüsü yakaladım. arkadaş çengelköye gidiyodu, o ne kaka yedi bilmiyorum ama eve gitmişti, aradı beni.

Bi daha bu adamın yol tavsiyesini dinlersem top oliim. gitsin arabasını yaptırsın dolaşırız. gecenin bi yarısı saçma sapan dolaştırdı beni ya saat 1 oluyodu evde yatağıma girerken.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük
abimin 91 li bir kız arkadaşı olmasına çok şaşırmıştım. benden 3 yaş kücük bide. sora kızı gördüm cidden süt daha masumca bişi.
bugünde sevgilisinden ayrıldığını duyup neşe ablaya asılmaya başladı.

off cocuk bi 10 yaş geri bide 10 yaş ileri yaşına geliyo tam. psikolojini çözemedim bi.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
biz hollanda'ya gidiyoruz veya ingiltere'ye. kararsızız. düşünüyorum da güzel olurdu heralde. sdsdf
tamam lan çıktım hayal dünyasından.
çok sıkıldım, iş yok bugün yine. bizim departmandan kimse yok benden başka, hepsi izinli. nasıl staj bu anlamadım. bana da izin verseler ya.
Sosyal ağlarda paylaş

bastırılmış eksiklik..
hayatınız zor, yorucu giderken -orada olduğunu her zaman bildiğiniz- önemsemeye vakit dahi bulamadığınız eksikliğinizin içinizde ne denli bir büyüklüğe hayır hayır devasalığa ulaştığını görmeniz ve her şeyin harika gittiği anlarda bu berbat, saf yokluk hissi ile karşılaşmanız ve onu göğüslemek zorunda kalmanız çok rahatsız edici bir şeymiş meğer. hele ki bu açığı yaratmış olan hatalarınızı düzeltme ve açığı kapatma çabalarınız hiçbir şekilde sonuç yaratmaya yetmiyorsa..

http://www.youtube.com/watch?v=d_5VzNr_okY

çözümü olmayan bir sorunla karşılaşmak..

heh, bana 1,21gigawatt ve bi zaman makinesi gerekli sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

olm söz verdim niye içeyim ?
daha öncede verdik ama dayanamadık bu seferki ciddi sözdü.
rakıyı doldurdular önümdeki kadehe "ben içmiycem" dedim
yalan söyledim söz verdim de diyemedim
ama içmedim lan
ha alkol almadım onun huzursuzluğunu yaşadım ama rahatım
böyle birine söz veripte kötü alışkanlıkları azaltma iyi oluyo
bol bol söz vereyim ben
bide iş buldum zuaaaa
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk!
15 gun boyunca yokum, tatile cikiyorum, ben yokken basta nilloshum, BROm, ilyas, emre bebegim, ouzbokum, yabuz ve nice ismini sayamadigim herkes sana emanet!
akcay tatili baslasiiin!
cok guzel olucak!
15 gun boyunca deniz gunes kum mis gibi tatil beni bekliyo cok heycanliyim yehuuu
gunluk
sevgilimle 10 gun kadar ayriyiz, INANABILIYO MUSUN gfs. korkuyorum =(

cok mutluyum lan.
simdi bunlari okuyup simaricak biliyorum(simarma!) ama cidden cok mutluyum, hayatta herseyi birlikte yapabilecegim ve yapmak istedigim biriyleyim. biraz okuz ama olsun dshfg sirin. bi de cok yemek yiyo, ama onun da hastasiyiz.
neyse duygusallastim 10 guncuk ayri kalicaz bisi yok bunda dori kendine gel!
akcaya dou da gelince hersey tamamlancak gunluk, ozman da tatilim superden ubersuper levelina geccek, deniz gunes kum ve yavrusum nartanem. izmire gidebiliriz, gorgonu ziyarete, belki festivale de ugrariz. belkim sittiredip akcayda sakincene kafa dinleriz ^^
oof of suber olcak!

gelelim buraya:
15gun yokum, arkamdan konusan olursa 2 kati ona girsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...