Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

selam günlük gülistanlık

uzun zamandır gitmediğim ve çok sevdiğim bir mekana dün gittim ve gerçekten çok eğlendim . dart falan oynadım. çalışanlar azarladılar biraz tabi nerdesin sen diye haklı olarak ama hak verdiler sonra. çok güzel eğlendim anlayacağın. tavuklu mantarlı kreplerini çok özlemişim onu farkettim.
şimdi de 24 e geldim yine umarım çabuk geçer
görüşürüs madem
Sosyal ağlarda paylaş

sene başından beri ilk defa gidicem şimdi bir derse. daha once gitmeye calısmıstım fakat sınıfa girdiğimde başka bir ders cıktı. 2-3 defa kontrol ettim dogru sınıftı. heralde o haftalık bir degisim soz konusuydu ole dediler. umarım bugun gidip girebilirim derse.

tabi ne anlıcam sene sonunda dersten ama bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kemer den sevgilerle.

The followings take place between 29 April 11.00 PM and 1 May 03.30 AM.

Kocaeli Üniversitesi hede hödö yapıp, onlara yanladıktan sonra springfest ayağına, Kemer e gitmemiz için gereken otobüse gitmek için efe tur ile izmitin yolunu tuttuk. Bir daha 10 yıl boyunca falan efe tur a binmeyi düşünmüyorum herifler 100 derece sıcakta kalorifer i maximum a getirip açtılar. tam bir ayı kitlesi. neyse. Sonra tıngır mıngır otobüsümüzde ipod eşliğinde yarı uykulu yarı uyanık bir yolculuk yaptık.

Sabahın köründe 8 de otele geldik ama check in saat 12.Kaldığımız otel The Maxim bu arada. WTF HEY LOL çektikten sonra kahvaltıya yanladık. Senenin ilk rus unu tam o anda gördüm. Biraz yaşlıcaydı ama, o an istanbuldan gelmenin heyecanıyla adeta bir güzellikti. Ama sonra geçti tabi. İçeri girip açık büfe kahvaltıya hayvanlar gibi daldıktan sonra, etrafı kesmeye başladım. Tatilden önce bıraktığım sigaraya tekrar başladım o kahvaltıdan sonra. (Gereksiz ayrıntı, tatil boyunca tüketilen sigaralar : 4 Paket Backwoods(Honey & Honey-Cherry) , 3 Paket Kırmızı Marlboro, 3 Paket Marlobo Mentol, 4 Paket Viceroy Special, 2 Paket Lucky Strike. 3,5 günde 4 kişi içtik bunları.) Çaydır kahvedir zarttur zurttur derken saati 12 ettik. bu arada antalyanın denizini özlemişim. adeta inanılmaz bir denizi var. nereden bakarsan bak dibi görünüyor denizin anasını satiyim. 12 de odanın yolunu tuttuk. Direk denize sonra tabi. Deniz buz gbi diye zırladı millet ama gayette 19 derece falandı 2 kulaç salladın mı gayette güzeldi. Denizde hiç foto çektirmedim göbekten dolayı albümde göremiceksiniz onları.

Bütün günü açık büfe-deniz-güneş-kum moduyla miskinlik yaparak geçirdikten sonra akşam organizatör arkadaş geldi, napıyoruz dedik, redroom açılıyormuş oranın açılışına gidicez dedi iyi tamamdır dedik bizde. saat 11 gibi otelden çıktık, gittik redroom a. kapıda 2 maseratti 1 ferrari görebildim. Baya kodoman bir topluluk vardı içerde. Yan odamızda kalan kocaeli üniversiteli 4 kızın 2 siyle tanıştık o gece. İçerisi ilk başta çok güzelken saatin 1 i vurmasıyla ve bir grubun çıkması gelen apaçi nüfusunu baskın duruma çevirdi, inanılmaz bir ortam vardı. Gecenin en bomba olayı saat 1.30 gibi Chica Bomb eşliğinde sahneye gelen 16 rus danscıydı. Mekanın açılışı için güzel bir ekstra olmuştu oda.

şu da geceden bir enstantane. Yalnız alkolsüzken bara girer girmez ilk yaptığım işin bir bistronun üstünde duran Jameson ı devirmek olması da komik bir detaydı. Allahtan yere düşüp kırılmadı.
Saat 3.30 gibi artık mekanın iyice boşalmasıyla beraber bizde otelin yolunu tuttuk. Biraz batak falan çevirdikten sora yattık zıbardık.

Devamı gelicek. Yoruldum yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...