Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanka hususunda iddia

LonelyWolf

Öne çıkan mesajlar

ShadowFury said:

1. şıktaki reaksiyon verme sekmesi dövmeyi işaret ediyodur muhtemelen. Yani meriç e reaksiyon/kız arkadaşa trip şeklinde yorumlamıştım o aradaki "/" işaretini ben. Tabi meriç e reaksiyon da dayak şeklinde olur yani, başka naapıcaksın ki yavşağın tekine? Gidip te herife bak kardeşim bi daha sevgilimi arama lütfen, çok rica ediyorum, plz diyecek kimse yoktur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

yazılanları okumaya üşendim ama kankalık derecesine göre değişir...
eğer benim de tanıdığım, sevdiğim ve normal karşıladığım zararsız bi tür kankaysa sorun yok demektir. Ama baştan beri uyuz olduğum ya da kanka ayağı gt ayağı diye düşündüğüm biriyse cingar çıkartırım =)
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Queen in kendiside meriç heralde o yüzden meriçleri savunuyo.

Badağım ben meriç değilim. Ama şimdi kimse gelip de bana meriçler kötü insanlar demesin; -tek kötü yanları içten pazarlıklı olmaları belki ama o da her meriçte yoktur- kader onu o yöne sürüklemiş sizi başka yöne.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Yavşak olmayan kankalara lafımız yok zaten. De gecenin bi yarısı kızı cep telefonundan yoklamak yavşaklıktır, ki konumuz bu->Meriç Alert!

Hah işte şu ayrımı iyi yapmak lazım :) Buradaki spesifik "kanka" tam Meriç zaten laf yok.

Ha, gecenin bilmemkaçında aramak değil de özel olarak "çağrı bırakmak" sonra da "aklıma geldin, öylesine yaptım" demek Meriç'lik gözümde yanlış anlaşılmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...