Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanka hususunda iddia

LonelyWolf

Öne çıkan mesajlar

Tamam da şöyle bişey var, o kız hakikaten moron olmadığı sürece

Aaa? Hakkaten meriç mi şimdi benim kankam?

şeklinde bi tepki nası verebilir. Kızın kaç yıldır dibinde olan kankasından şüphelenmesi ihtimali olabilir mi. Sevgilisiyle olan sorunlarını anlatıp napsam dediği anlar olmuştur ve mericimiz Yanlış oldugunu düşündüğün bişey yapma :( şeklinde takılmıştır.

sen kıza meriç alarmını bastığında kızın şok olacağına inanmıyorum Genellikle hepsi "Hayır saçmalama o benim çok iyi yakın arkadaşımdır öyle bişey yok" diyip aksini kanıtlamaya çalışır. Israr edersen de asıl senin ilişkin zedelenir ve meriç üretilmiş olduğu amaç uğruna bir round daha kazanmış olur.
Sosyal ağlarda paylaş

KahnX said:

dasaaa said:

bi daha gösteriyorum.. ense köküne vurun!

"Ense kökü tedavisi" ,youtube
http://www.youtube.com/watch?v=e-0t5SqCC5o

uygulamalı eğitim için teşekkür ediyorum ben şahsım adına..

eminim ki bütün "meriç etkisinde kız arkadaşı olanlar" da bu eserden faydalanıcaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sevgilinizle/Eşinizle gece beraber yatıyorsunuz. Saat 0030-0100 arası, sevgilinizin "kanka" dediği karşı cinsten bir çağrı. Açılmayan telefon üzerine de bir mesaj "öylesine aramıştım, öpüyorum" diye. Tepkiniz ne olurdu?

o telefonu çaldığında açıp "manyak mısın bu saatte öylesine arıyosun meriç be" demeyen kız arkadaştan hayır gelmeyeceğinden, popo dönülüp uyunması caizdir.

genç kızlarımızın had bildirme konusunda daha girişken olması dileklerimleN...
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

Ben de anlatayım yeni konu açmayyım.

*
İzmirdeyiz. Yemek yapılcak öğrenci evi. salata falan balık.
rakı bilmemne.

O ara sebze alıyoruz. dedim ki, soğan almadın bak, salataya, soğan al. ya işte ne soğanı be kokucaz bıdıbıdı dedi, ne kokması hem süper tat katıyo falan dedim. yok ya ALMİCAM dedi. iyi dedim.
sonra gittik rakı seçiyoruz, hangisini alsak. o ara telefon, evdeki , kankası arıyo. (erkek tabi söylememe gerek yok aslında) kapattı telefonu. noldu dedim? yürürken bi yandan da cevap veriyo: cem balık nerdeyse hazır diyo, satala için soğan da alın diyo dedi. gitti çat soğan aldı koydu.
Baktım böyle, sadece baktım. Bir kaşımı da yukarı kaldırdım.
Sonra arkamı dönüp gittim, bilen bilir süper trip yaparım çünkü.
Böyle de bi meriç anımdır.
ikisi de çok çekti sonra benden.

meriç anısı diye bir şeyi literatüre kazandırdıgın icin tebrik ederim abi
Sosyal ağlarda paylaş

Yabancı memleketlerde nice guy sendikaları kuruluyor siz hala meriçe yükleniyorsunuz.

Meriç çok pis bi insan olmadıkça kimseye zarar verdiği görülmemiştir zaten kızlar da Meriç'i çekici bulmazlar. Meriç'in dramı sizden ağır yani. Bu kadar çaba, karşılığı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Queen said:

Yabancı memleketlerde nice guy sendikaları kuruluyor siz hala meriçe yükleniyorsunuz.

Meriç çok pis bi insan olmadıkça kimseye zarar verdiği görülmemiştir zaten kızlar da Meriç'i çekici bulmazlar. Meriç'in dramı sizden ağır yani. Bu kadar çaba, karşılığı yok.

nası yok lan ilişkide sürekli tansiyon ver gerilim yaratıyor sen yaratmak istemezsen kız yaratıyor falan. gerçi işte sorun meriçte değil adam gibi kız bulursan olmaz tansiyon mansiyon sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Queen said:

nası yok lan ilişkide sürekli tansiyon ver gerilim yaratıyor sen yaratmak istemezsen kız yaratıyor falan. gerçi işte sorun meriçte değil adam gibi kız bulursan olmaz tansiyon mansiyon sdf

abi meric kızların gardının olmadıgı yerden saldırıyor,cok icten pazarlıklı cok sinsi bir şey meriç
Sosyal ağlarda paylaş

1. şıktaki reaksiyon verme sekmesi dövmeyi işaret ediyodur muhtemelen. Yani meriç e reaksiyon/kız arkadaşa trip şeklinde yorumlamıştım o aradaki "/" işaretini ben. Tabi meriç e reaksiyon da dayak şeklinde olur yani, başka naapıcaksın ki yavşağın tekine? Gidip te herife bak kardeşim bi daha sevgilimi arama lütfen, çok rica ediyorum, plz diyecek kimse yoktur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...