Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

ehi ehi sevgili günlük.
güne sana bi süprizimiz var seklinde uyandirilarak baslamak ne tatliymis ya =)
özellikle uzun zamandir konusmadigin birisinden gelince bu telefon+süpriz kombosu..
bana sari bi muhabbet kusu almis halam ve babaannem^^ cok sevindim lan. ilk basta tereddüt ettim, ama sonra sifati görünce hosuma gitti.
simdi bi isim düsünmek lazim =p ibo falan olabilir ismi.

neyse yani, 4 saat öncesine kadar formatla ugrasiyorduk hala.hayatimda ilk defa format atmis oldum.8-9 saat süren cileden sonra degdi.
yanniz saatlerce ugrastik, recoveryde sorun cikti, düz format attim. yener saolsun yardim etti. adam kendi enistemin senelerdir yapmadigi seyi yapti ya. minnettariz kendisine.
''sen yabamassin format felan.''
yok yea yaptim iste. simdi arayip NAABEER formati caktim! demeyen vanil degil dasjf.

neyse kurtardik bilgisayari ve böylelikle güne güzel baslamis olduk.
virüs programlarini yükleyip, external hddleri de bi scanlersem, isimiz bitcek. acaip paranoyak oldum artik virüs konusunda. günes hakliymis meger =((

gidip uyyim ben biraz daha.

peh yalan oldu! uyyamiyorum. disari cikcakmisiz.

had bb.
Sosyal ağlarda paylaş

selam günlük,
sabah kalktım 7 de dersaneye gitmek için gittim falan 8:30 ders başladı kafam şişti pür dikkat ders dinledim.. 1:30 da bitti ders yarım saat takıldım sigara falan içtim 2 de indim eksi 2. kata test çözdüm 4 te dersim vardı kadıköyde son anda geldi aklıma uçarcasına gittim zor bela yetiştim eşşek gibi zor fizik konusu çektim yine.. çıktım ondanda 6 buçuk gibi indim rıhtıma kitap aradım akmarın etrafında 3 tur attım lanet 3 tane kitap için zaten elimde 6 tane soru bankası vardı onlarıda alınca 9 test kitabı+2 defter eşşek ölüsü gibi elimde sigarada içemedim tepem attı iyice bindim otobüse eve ulaşmak niyetiyle 7yi çeyrek geçe saolsun biz çalışırken milletim sürtüyo etrafta tam 1 saat 45 dakkada bostancıya varabildim şimdi eve geleli 10 dakka oldu tekrar ders başına geçiyorum bi ton test var hala önümde dağ gibi (bi ara yemek yesem kahvaltıyla oturuyorum hala başım dönüyo.. yemek yiycek zamanım yok off..) yeter lan cidden yeter !..
Sosyal ağlarda paylaş

günnük bugün rejime başladım.
aslında dün başlamıştım ama akşam evde kocaman bi pastayla karşılaşınca yattı o iş.
ama bugün gayet başarılıydım. aferin bana.
içinden bi git yea dediğini duyabiliyorum ama bi ay sonra sen bikini giymiceksin.
giyicek misin yoksa? humm
Sosyal ağlarda paylaş

günlük çok ileri real analiz derslerine kadar matematik falan alcam, contact topoloji ,topolojik dinamik falan öğrencem. bunların hepsini

1- termodinamiğin ve lagrangian mekaniğin yasalarını kullanmak yerine bunların altında yatan matematiksel yapıyı anlamak

2- istatistik ve olasılığın bilim felsefesinde sahip olması gereken yer üzerine fikir üretmek için yapacağım

bilim teknikte istatistik falan deyince aklıma geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...