Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

idiot, sevgili idiot..
aloha!

dün geceden beri baya bi action yasadim.
simdi.. sabah 4'e dogru yatagima yol almistim ki, ulduar patchi ne alemde diye bakasim tuttu. baktim iyi gidiyo serefsiz. yatagima döneyim dedim. tam dönüyorum abi, birden bire ayagima birsey batmis gibin hissettim. ''HUAA NOLUYOO LAN'' diye bi tepki verdim, acaba sivri bisiye mi bastim lan diye yere dogruldum ve baktim ki ari.
emrah ve bayhan karisimi bir mimikle baktigimi hatirliyorum kendisine. sonra ayagima bi agri saplandi, ve bi ari tarafindan genklendigimi anladim.
cok degisikti, hic bi ari sokmamisti lan daha önce.
bu babasi random bilader aksam sularinda girmisti odama, bende cami acik biraktim cikmistir nasolsa die. neese sonra iste toz bulutu olustu shdf. aksakalli dedeyi görüyordum o derece.

ve ari mayaya ana baci sövdüm.
anami kaldirdim, kadin da sok oldu tab.
camur zehrini alir falan diyerekten saksiyi devirdi ve suyla karistirdi. gecti gibi oldu sanki. yattim 2 saat sonra yine aciyla uyandim ve uyuyamadim meeh.
arilarin soktuktan sonra öldüklerini de simdi ögrendim, o kadar cahilim. neese iste bunun aci cekisen bedeni yerde yatarken, aklimdan bisürrü senaryo gecti ''ulan simdi bu yataga tirmanip bi daha sokarsa... ya anasi, kocasi gelip intikam alirsa'' gibilerinden.
-bi ari sokmasi üzerine bu kadar sacmalayan bi insanim, evet..-
neese islerimiz vardi annemle takildik. internet kablosu aldim, burning crusade'i de alayim dedim.wotlk'i almaya maniler yetmedi. ahah acip bakayim lan icine diyesim tuttu, iyi ki tutmus icinden call of duty cikti. olaya gel. acmasaymisim onca yolu mediamarkt'a gitmekle kascakmisim. iyi oldu.
soora eve geldim kasanin icini temizledim, toz olmus baya.
simdi bekliyoruz, bakalim sanofabic endülüs bir daha sapitcak mi?
allaeah belalarini virsin bu pcyi yapanlarin. ilk aldigimda da tamire yolladiydim. bi daha yollamak zorunda kalirsam cirkeflesirim. kibariyenin anasi bile az kalir yanimda.
neyse yani öyleydi iste sanirsam. ikeanin lazanyasi da igrencmis, söylemeden gecemicem.

bb.
Sosyal ağlarda paylaş

kusabilirim şu an, midem deli gibi bulanıyo ve sadece 1 saat uyudum. dün gece bütün tequilaları bana dayadılar günlük.
sabahın köründe evime dönmek üzere kalktım, çünkü adam gibi uyumak istiyorum. başkasının evinde kaldığım zaman uyuyamıyorum ben. kalkmam gerekenden daha erken kalkmışım şimdi bi arkadaşımın beni almasını bekliyorum. işte böyle günlük. bütün günüm uyumakla geçicek heralde. öptüm by.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...