Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Lan günlük,
Saat 05:40 CET'de bi anda kendimi dışarı attım.
Fotoğraf makinemi alıp 2 metro değiştirerek Stadtpark'a gittim. Kimse yoktu, ben vardığımda hava aydınlanmaya başlamıştı.
İki turladım, makro falan denedim,
sonra geri 2 metroyla geldim.
Bi de metrodan inince bi sıcak pide aldım.
Şimdi çayımı da koyayım, bi menemen yapıştırayım,
oh mis.
Bugün uyumayayım ki uyku düzenime geri döneyim.
Salı dersler başlıo lan. Lazım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

burası artık çok sıkıcı benim için. gözde bile çok sıkıcı, zaten üç aydır canımı sıkıyor. kezban ya of. bununla aynı sınıfta olmayı reddedeyim ben, hangi dersi seçiyorsa seçmemeyim ki daha az göreyim bunu dönünce hjfh.

o zaman hadi hep beraber geri sayalım hem de post kasarız hjgf.

5+31=36 gün kalmış.

daha geçen kırk gün vardı ne hızlı geçmiş. yatçaz kalkçaz rusyaya gitçez gelcez belki turkuya gitçez talline geççez bir daha bitecek.

stajımı da saymışlar bu arada yanlışlık olmuş. içim rahatladı, kim yapacak 60 gün daha staj yoksa of. öğrenci işlerine saygılar ya.

dışarısı günlük güneşlik be, 10 derece falan herhalde. çıkayım bronzlaşayım kjfh. bb.
Sosyal ağlarda paylaş

günnük pek bi mutluyum bu aralar^^
bahardan mıdır nedir içim içime sığmıyo yani.
dün de yazamadım sana ama baya eğlenceli bi gündü.

aylardır mutfağa makarna dahi yapmaya girmeyen ben, bugün mücverle çivil midir nedir, işte öyle bi yemek yapmayı öğrendim ehe.(ev kızı mode on)
hepsi ot olduğu için babam biraz burun kıvırsa da abim beğendi^^
sanırım vejeteryan olabilirim günnük, buna karar verdim.
sebze gibisi yok valla.

bi de 1.5 kilo vermişim günnük, irade böyle bişey işte.
şimdi de spora gidicem.
hadi muk.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
bazı insanları geri kazanmak için harcadığım çabayı başka şeylere harcasaymışım daha yararlı olucakmış benim için, onu anladım. ne istiyolarsa yapsınlar artık, ama yine de benim kapım hep açık onlara.

herkesi seviyorum ben.

onun dışında, dün topuklu ayakkabıyla 3-4 saat ayakta kalınca bi daha giymemeye karar verdim. sadece ayaklarım değil, duruş biçimimden dolayı tüm vücudum ağrıyo. ama çok da güzel durmuştu. ):
Sosyal ağlarda paylaş

ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım ders calısmam lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...