Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni char açsanız ne açardınız?

Jadelith

Öne çıkan mesajlar

classic wow da hunter oynuyordum 1.7 ile imbalar ötesi olmuştu (gerçi ondan önce bile imbaydı)

burning crusade ile druid oldum , yoruma bile gerek yok zaten restokin leri halen unutamadı kimse :D

wotlk de de DK kasıorm ama muhtemelen main yada raider yapmicam =)

ve diğer classlardanda ortalama 30~level civarında war... mage 20-25 e kadar süperdi sonra fena baydı 2 yıldır level 48 olarak duruo sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

LvL 60 ta shadow priest açma sebebimdir hunterlar.Rank 14 troll hunter videosu vardı bitane.Eleman her classı kesiyor şehir içi dışı bgler vs.Videonun sonunda bir tane Shadow Pri geliyor ve bunu evine yolluyordu ezim ezim ezip.Ekranda kocaman NERF yazısı lol.

Bukadar tiksiniyorum hunterlardan.Böcek gibiler.Kesiyosun kesiyosun bitmiyolar.Bide öldürebilse neyse sırf arkadan yawaşlatsın fortlasın başka bi işe yaradığıda yok.Hele arenada dibine flare trap etrafa aoe shot,göz çıkana kadar bekle.Bir rogue olarak sabrımı baya bi zorluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Jadelith said:
eet ben de sevmiyorum böle topikleri ama karar veremedim yardım lazım :p

mage dışında her charı lvl40+ ya kadar oynamışlığım var, o yüzden hiçbiri yeni olmayacak benim için. mage'le de lvl 20 ye gelmiştim. ama wotlk oynamadım hiç. birinin acc'ında dk levelledim, onu da beğenemedim niye bilmiyorum.

healer veya dps olarak (tank sux) ne önerirsiniz söyliyin bi : ) hem 2 veya 3 lü arenada hem pve de kafam rahat olsun istiyorum.

tenks

bi git allasen sen sıkılganın önde gidenisin ne açsan 2 hafta sonra eve,sc döneceksin nede olsa. o yüzden sen gel ben sana shaman/paladin vereyim oyna bikaç gün sonra bırakırsın nede olsa :)
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:
Shaman açardım.

Birde soru sorayım, sadece Wow u kursam ( iki görev paketi kurmasam) oyuna girmek için ne kadarlık bir patch indirmem gerekir ?

herşeyi çekiceksin yinede bişey farketmiyor.Expantion'lar yeni oyun ama aynı zamandada yeni patch aslında.Son patch'ın full'ünü çektiğin zaman(valla 2 gb falandır herhalde kurulmamış hali ) zaten otomatik olarak herşeyi çekmiş oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...