Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Yanlış hatırlıyorsun bence, yoktu ya öyle bir trailer. Kanıt istiyorum varsa =)

hmm bulamadım şimdi, karıştırıyor olabilirim belki başka trailer ile ama
şey hatırlıyorum net olarak ya. çok gazdım bu dizi hakkında, izledikten sonra "ulan o kadar para harcamışlar ama dragon cgi olmamış peh" dedim kendi kendime.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

Bu sezon kaç bölümden oluşuyor ve toplamda kaç sezon çekilecek fikri olan var mı

Kaç bölüm bilmiyorum da önceki sayfalar da her kitap 1 sezon, toplam da 7 sezon olur diyen vardı. 1 kitabı 2 sezona bölerler diyen de vardı.

Bence 7 sezonluk gideri var.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kablo kanal bu. boyle dizilerde astronomik paralar donuyor. mesela bu ilk sezon 10 bolum mu ne olacak. maliyet 60 milyon dolar. sezon uzatmalari icin cok iyi gitmesi lazim.

bir de adamlar bizim gibi torrent kullanicilarina gore dizi cekmiyor, amerikali izleyiciler de gerizekali. hbo genelde iyi dizilerini sonuna kadar goturuyor ama arada izleyici sayisi dususe gecince iptal edebiliyor. carnivale, rome ve deadwood gibi epic dizileri 2. sezon sonu harcadilar.
Sosyal ağlarda paylaş

2 sezon garanti sonuçta ve o iki sezondan sonra ratingin düşeceğine ihtimal vermiyorum. çünkü uzun soluklu ve sağlam bir senaryo hazırda var. fringe fln gibi başta izlensin diye bi yerlere dalıp içinden çıkamayınca filler bölüm yapılacak durum yok. genelde patlayan diziler hep öyle diziler. kapı gibi hbo olduğu sürece maddi imkansızlık yüzünden bitme de olmaz =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...