Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

beta/alfa adrojenik almıştır belki ondan titriyordur.

protein için amerikada best seller abi bunlar denilenlere tamah eteyin. en mantıklısı izole proteinler.

bu sporda kim neye inanmak istiyorsa ona istiyor. zaten çoğu insan, çoğumuz narşistiz salondayken. 2 haftada yaptım, hiç ilaç kullanmadım diyen herkeze inanır/inanmaz yada yorum yapmaya çalışırsanız işin içinden çıkılmaz :) talaş mı kullandın diyin anlarlar.

piyasadaki ürünlerin çoğu da bence para tuzağı Soris e katılıyorum bu noktada. binbir türlü aminoasitler, kreatin çeşitleri. hatta ki dünya çapında steroid kötülemesini bu firmaların yaptığı bile aklıma geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bir aydır spor salonuna gidiyorum ve nedense pisikolojik olarak kendimi mütiş iyi hissediyorum. salondan çıktıktan sonra kafa resmen boşalıyor. gün içerisindeki stres yaratan durumlara bile kafa sallayıp geçmeye başladım. sadece fiziksel değil, sihinsel olarakda çok faydasını görüyorum. bilmiyorum belkide kendimi kandırıyorum fjdfjlasjdsfdjsla :)
Sosyal ağlarda paylaş

2 yılı aşkın aranın ardından tekrar spor salonuna gitmeye başladım 2 ay önce;

Eskiden en yoğun çalıştığım dönemde bile dips yapamıyordum, yeni başladığım yerde de dips makinesi var.

Neyse beceremiyorum ben bunu diye 44 kilo destekle başladım (191cm, 82kg) 35 kiloya kadar düşürmüştüm (3x15 yapıyordum) 2 hafta önce de antreman programımı yeniden yazarken trainer dedi ki sen hareketi yanlış yapıyorsun, fazla aşağı iniyorsun...

Doğrusunu yapınca hareket çok kolay geldi, 3x10 20 kilo destekle yapıyorum şu an, hatta 1.5 set desteksiz de yapabildim, 10dk önce desteksiz hiç yapamazken.

Çok feci mutlu oldum, bu da böyle bir dips anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah salona baslayan 40+ yas sendromu olmus olmasin sende senko. spor yapinca dunyalar kadar kalori yaktigini sanip tum yemeklere girisiyorlar. sonunda kilo alip salonu birakiyorlar hep.

bu arada bende gereksiz kilo aliyorum da bulking yapicaz derken 2.5 ayda 2.5 kilo yag aldim :/ gerci kas artisi da fena degil. hatta bu ay bacaklarim girmedi baksira, mutlu oldum sddf
Sosyal ağlarda paylaş

immediate fasting demedin mi sen de işte
sabah'ı atlıyorsun öğle ve akşam yiyorsun arada 8 saat zaman olucak.
aynen böyle gittim 3 kilo aldım buna rağmen. Yemeklere mi çok abandım diyecem de yok abanmadım da ne yiyorsan eskiden onu yedim. 2 öğün yiyorum diye aşırıya kaçmadım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

bi tanita testi yaptılar bana,

84.6 kg,
yağ oranı %18.8
sınırlar için ise %7-%20 yazıyor.

benim bu oranı % kaça çekmem lazım?

çok afaki mi oldu lan soru.

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-oran-na-g-re-t34626.html

Faydalı bir yazı bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Ne yiyorsun?

şimdiyi soruyorsan
öğle yemeğinde işte arkadaşlarla nereye gidersek ordan yiyorum
mcdonalds olur döner pide vs olur
genelde alışveriş merkezlerindeki mekanlar işte

akşam da bi eti form paketinin yarısnı fln yiyorum bi de gatore dikiyorum o kadar

sabahta 1-2 lokma eti form yine.

spor salonunda da koşuda 300-400 desen bisiklette 200desen kalori harcıyorum bide diğer hareketler var işte.

işin ilginci gram acıkmıyorum ama
Sosyal ağlarda paylaş

o beslenmeye bir yıl devam edersen bağışıklık sistemin çöker.

düzenli beslenmek gerekli. mcdonalds nedir abi ergen öğünü, yanlış anlaşılmasın ama aklı başında birinin mc bk gibi fast food yemesi çok yanlış. Dışarda yemek yemek mecburiyeti varsa doğru besinleri seçerek hem günlük performansınızı artırırsınız hemde metoblizmanızı düzende tutarsınız, kışın hasta olursanız vucudunuz ilac almadan çabucak toplar.

Ben beslenme uzmanı değilim, ama mantık basit çöp yersen çöp olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

O yediğin şeyin olayı şöyle abi:

Çıkmadı ama yazayım şimdi uğraşamadım

704 kalori, 704 bak bir big mac.
Toplam yağ 43.7 gram
142mg kolesterol
40gr karb
38gr protein

Glisemik endeksten bahsedilmemiş panik olmasın diye.

Yeme yani abi, kırarsın vücudunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...