Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

steroidi ne kadar bilincli yaparsan yap, PCT sinide iyi yap gene de vucuda zarar veriyor, bu zarar ilerleyen yıllarda cıkıyor zaten.

bissuru ornek var yani, steroid kullanmak kisinin kendi tercihidir, ama kullanılacaksa bi zahmet kendi genetiginin sınırlarına gelindigi zaman kullanılsın.

dogru duzgun yemeyen antreman yapmayan herifler 38 -40 cm kollarla steroid kurlerine giriyorlar, gerek yok.

roidsiz duzgun beslenmeyle 43 cm hatta 44 45 e kadar yolu var genetigin izin veriyorsa.

işin komigi kür doneminden sonra zaten %30 40 lara yakın kayıp oluyor, e kur doneminde iyi beslenmezsen zaten aynı hale donuyorsun vucuduna verdigin zarar da yanına kar kalıyor.

hayır hangi birini sayalım, testislerin kuculmesinimi, sac dokulmesimi, akne mi, cilt yaglanmasımı, karacigermi bobrekmi say say bitmezzz.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

steroidi ne kadar bilincli yaparsan yap, PCT sinide iyi yap gene de vucuda zarar veriyor, bu zarar ilerleyen yıllarda cıkıyor zaten.

hayır hangi birini sayalım, testislerin kuculmesinimi, sac dokulmesimi, akne mi, cilt yaglanmasımı, karacigermi bobrekmi say say bitmezzz.

Kesinlikle
Sosyal ağlarda paylaş

Bak yine anlaşamıyoruz, sor bakayım o adamlara yılda kaç sefer gram gram yapmışlar kürleri? Ünite ünite GH vurmuşlar igf çakmışlar. Senede 1 kez 250mg testo yada 250mg testo yanina anabolizan düşük dozaj ile o dedikleriniz olmaz merak etmeyin,kür bitimi pct ilede az alırsınız öz alırsınız aldığınızda kalır, kür var kür var.
Çıtır kür var ağır kür var.
Aradaki farkı anlamıyorsunuz siz. Böyle savunduğumda milleti küre sokmaya çalışır gibi hissediyorumda kendimi çok saçma oluyor.
Bana yılda 1 defa yada 2 yılda bir böyle kick için söylediğim dozajlarda kür yapip kısır kalan,saçı dökülen karaciğeri iflas edip pipisi kalkmayan birini gösterin?
Gidipte 10 ayını steroid ON geçiren senelerce kullanmış kişilerin sideffect resimlerini yüklemeyin.

@legenden eğer bold olarak ben erkeğim falan yazarsan bu homofobikliktir,ben bir kaç aktörün vücuduna hayranım bu beni erkeklikten çıkarmaz aksina motivasyonumu boostlar
hayranlıkla cinsel hisleri karıştırıyorsun dediğim gibi dikkatli ol ilerde çıkabilir ummadığın yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

bissuru ornek var yani, steroid kullanmak kisinin kendi tercihidir, ama kullanılacaksa bi zahmet kendi genetiginin sınırlarına gelindigi zaman kullanılsın.

dogru duzgun yemeyen antreman yapmayan herifler 38 -40 cm kollarla steroid kurlerine giriyorlar, gerek yok.

roidsiz duzgun beslenmeyle 43 cm hatta 44 45 e kadar yolu var genetigin izin veriyorsa.

işin komigi kür doneminden sonra zaten %30 40 lara yakın kayıp oluyor, e kur doneminde iyi beslenmezsen zaten aynı hale donuyorsun vucuduna verdigin zarar da yanına kar kalıyor.

Hepsine katiliyorum.

Yalniz birsey diycem abi bu olcu isini hesaba katmak biraz yalnis. benim kollarim su an 46 civari. ama boy 195. Gayet normal duruyor cokta define olmadigi icin. :) millete 50cm kol steroidsiz hayal geliyor. benim 2 yilimi alir sanirim ama olur. yani kistas degil. onemli olan simetri ve definisyon gercekten.

Sahsen 3 yil daha boyle devam ederim. Sonra hepimiz burda olursak ulan olmuyomus boyle naturel diye itiraf ederim eger hedefime ulasmazsam. Ama sahsen hedefim tam vg vucudu olmadigi icin imkansiz oldugunu dusunmuyorum. Gelisimimden memnunum. eski siska halime gore tam 4 kat gucluyum. kat kat iriyim. saglikliyim cinsel hayatim iyi. steroid icin hic bir nedenim yok. Benchte de hayalim 100kg ile idman cikartmakti. onu da yapiyorum. gerisi teferruattir benim icin. sadece kendimi daha iyiye hedefleyip calisiyorum. Elimden geldigince dogru yapiyorum. Arastiriyorum. olmazsa da husrana ugramam. sonucta cabalamaktan zevk aliyorum. neyse. olcu tek basina onemli degil yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dogru diyorsun. fat burner bile ilk definisyonda kullanilmamali aslinda. belki son ayinda. Gainer yerine beslenmeyi ogrensin. burner yerine diyeti kardiyoyu kalp ritmini ogrensin. Bu temelleri daha cok konusmamiz gerekirken steroid muhabbeti hos olmuyor bence. Gerekir gerekmez tercihtir o ayri ama dogru bir konu degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak anlaşamıyoruz ki biz,yani aslında aynı düşüncedeyiz lakin bir yerden sonra çok aykırı yerlere sapıyoruz..

Ben steroid zararsızdır demiyorum her kimyasal zararlı doktorunun hastanede yazdığı ilaçlar bile zararlı steroid mi olmucak..

DÜŞÜK DOZLARDA TEST YAPTIRARAK KUR SIRASINDA KARACIGER KORUYUCULAR VE KUR SONU PCT ile zararı çok az olur ama getirisi olur sana.

Kaldı ki kimse internette okuyup steroid kullancam demez,kullanıcak adamda zaten kullanır her türlü ve kullanıyorda, benim düşüncem bilinçli kullanılsın,kullanmıcak adam bu yazılarla steroide başlamaz ama kullanıcak olan adam belki okurda 5 ilaç karıştırmak yerine düşük dozda kullanır her türlü testini yaptırır pct yaptırır vs.

Steroid satıcısı olsam bu kadar konuşmazdım şimdi farkettimde sfdghj.

Ben burda steroid konusunda verdiğim savaşın 5 katını salona gelen orda burda arkadaş ortamında protein tozları amino asitleri vs. supplement konusunda AGA ONLAR KIMYASALMIŞ KARACİĞERİ MAFEDIYOMUŞ ZARARLI DIYOLARRRRRRRR AGAAA diyenlere veriyorum ki onlar beni benden alıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Dogru diyorsun. fat burner bile ilk definisyonda kullanilmamali aslinda. belki son ayinda. Gainer yerine beslenmeyi ogrensin. burner yerine diyeti kardiyoyu kalp ritmini ogrensin. Bu temelleri daha cok konusmamiz gerekirken steroid muhabbeti hos olmuyor bence. Gerekir gerekmez tercihtir o ayri ama dogru bir konu degil.

Gainer büyük nimet /hiç kullanmamış olsamda/ çalışanlar ve öğrenciler için öyle deme :)
Ha keza fatburnerda ilkinden itibaren kullanılsın bence, carnitine kullanılmasın cla kullanılmasın hiç
Sosyal ağlarda paylaş

Osie16 said:

Bak yine anlaşamıyoruz, sor bakayım o adamlara yılda kaç sefer gram gram yapmışlar kürleri? Ünite ünite GH vurmuşlar igf çakmışlar. Senede 1 kez 250mg testo yada 250mg testo yanina anabolizan düşük dozaj ile o dedikleriniz olmaz merak etmeyin,kür bitimi pct ilede az alırsınız öz alırsınız aldığınızda kalır, kür var kür var.
Çıtır kür var ağır kür var.
Aradaki farkı anlamıyorsunuz siz. Böyle savunduğumda milleti küre sokmaya çalışır gibi hissediyorumda kendimi çok saçma oluyor.
Bana yılda 1 defa yada 2 yılda bir böyle kick için söylediğim dozajlarda kür yapip kısır kalan,saçı dökülen karaciğeri iflas edip pipisi kalkmayan birini gösterin?
Gidipte 10 ayını steroid ON geçiren senelerce kullanmış kişilerin sideffect resimlerini yüklemeyin.

@legenden eğer bold olarak ben erkeğim falan yazarsan bu homofobikliktir,ben bir kaç aktörün vücuduna hayranım bu beni erkeklikten çıkarmaz aksina motivasyonumu boostlar
hayranlıkla cinsel hisleri karıştırıyorsun dediğim gibi dikkatli ol ilerde çıkabilir ummadığın yerde.

abicim Gh tan igf den bahseden yokki, benim soylediklerim bildigin testo, deca, primo bolde susta vs vs.

testo 250mg yapılmaz, yapılsada verim alınamaz zaten min haftada 400mg alınmalıdır, uzun esterli oldugu icin piramit sisteminede gerek yok vs.

steroidin verdigi zarar KİSİDEN kisiye degisir, benim etrafımda PCt yapmayan cahil insanlar var hic bir sey olmadı heriflere, ince eleyip sık dokuyup herseyini dogru yapanlardan KAN işeyenler oldu ki, normal dozajlardaydılar.

o yuzden zararsız dememen lazım, yapıcak olan kisi zaten yapar kimseyi yonlendirdiginide dusunmuyorum bu arada :)

ailede genetik olarak varsa ve saclar zayıfsa tek kür de acaip sacı dokulen adamlar var abi.

deca küründen sonra o kadar pregnyl nolvadex e ragmen cukunu uzun sure tam kaldıramayanlşarda var, bu sureyi 6 ay cekenler var.

ornek cok yani, aldıgın ilacın aromatize olması, veya reseptorlerin ne kadar ne tepki verecegi de kisisden kisiye degisir.

son olarak TR de steroid konusunda sahtecilik inanılmaz fazla oldugu icin, ve tam steril malzemeler kullanılmadıgı icin gotunuzde bacagınızda yumruk kadar enfeksiyonların olusma ihtimalide var, ve bunlar operasyonla cıkar. gotunuzu yarıp iltihabı akıtıyorlar yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

ABİCİM ? HAHAHHAHAHAH
Yaşın kaç sincap?

250mg testo ilede verim alirsin yolun başındaysan ve ilk kürün olucaksa,yanına anabolizan eklersen daha iyi tabi.
Getirisi az olur ama olur işe yaramaz demen saçma.
Neyse ya paticikte neyi tartışıyorum ben.

HADI ABİCİM NAŞ
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...