Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

bizim burda kampanya vardı 5 poundlıklar 40€ya düşmüştü dfdfbdf. bide çok yerel alternatifleri var, peak nutrition falan filan. createston diye bi dalga aldım "the first real roid replacement" falan yazıyo üstünde. sie lan dedim supplement nası benim testosteronumu farkedilcek derecede arttırabilirki diye, 3. haftada saçlarım dökülmeye kıllarım hızlı uzamaya başladı (bide kudurdum) dedim noluyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Quadrophenia said:
Eheuh işporta malı, sakat işler valla steroid felan katmış olabilir adam:) Sahte/çakma supplement işi çok sakat gerçekten, orjinal aldığınızdan emin olunuz. Çinlilerden bekliyorum ben yakında BB dünyasına el atmalarını. 20$ a shipping free 2,5kg tozlar falan.

yok baya yaygın bi marka burda bu. www.createston.com
zaten adamın götünden kan alırlar sahte satarsa burda dfbdfvf
Sosyal ağlarda paylaş

Quadrophenia said:
50 Euro süper fiyatmış ya, Türkiye'de değilsin sen sanırım Mirage. Burda 160TL civarı veriyoruz biz ona, aroma olarak da sadece Double Chocolate var genelde.

Double Chocolate'ı 400ml süt + 1muz + 1kivi ile mikserde karıştırarak öneririm, mükemmel bir tat oluyor.

Naptın abi yağ yakmaya çalışıyorum ben. Kalori bombası olur o. Biraz da fıstık ezmesi katmayı dene. :)

Almanya'dayım bu arada. Şu an içtiğim Multipower Formula 80'in çikolatasını beğenmemiştim. Nesquik gibi bişey. Aslında beğeneni çok. Ben çikolatalı sütlü içecekleri pek sevmem zaten ondandır.
Sosyal ağlarda paylaş

Meyvadan bişi olmaz yahu, korkma :) Fazladan 150kcal bişi alırsın. Tabii ne zaman aldığın önemli, bu shakeyi ben kahvaltı-öğle yemeği arası alıyorum.

Bu arada bu siteyi her diyet / BB yapan bilmeli:
http://www.nutritiondata.com/
Search motoru pek iyi çalışmıyor, kategori seçip hepsini döküp deneyin aradığınızı bulamazsanız.
Bonus olarak şunu vereyim de Burger King'e gidemeyin bir daha hahaha
Double Whopper
Large patates ve kola ile yaklaşık 1,900kcal. Afiyet olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

O siteyi epey kullanıyorum. Onun gibi bi sürü site var ama çoğu sadece US birimleriyle veriyor (3 oz vs). Bunda 100gr olarak da hesaplayabilmek çok iyi.

Muz ve kivi yaklaşık 150kcal eder dediğin gibi. Ama günde toplam 1500-1600kcal civarı alıyorum. Bunu da altı öğüne yayınca öğün başına 250kcal falan düşüyor. Sadece sütle yaptığım shake zaten 250kcal falan. Bi de 150kcal meyvadan eklersem diğer öğünlerden kısmam gerekiyor, aç kalıyorum bu sefer. :) Bi öğünde 400kcal'lik shake içmeye ihtiyacım yok yani.

Haftada bir iki gün kaçamak olarak 1800-2000kcal alıyorum. Denerim öyle bir günde.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm, öyle düşünmen kötü. Ben de geçen haftaya kadar final stresindeydim ve depresyondaydım. Hiç bir şey zevk vermiyordu ve çalışmak da istemiyordum. Beni tek mutlu eden şey spor yapmak, beslenmeme dikkat etmek ve sonuçlarını görmek oldu. Onları da bıraksaydım herhalde yataktan kalkcak halim kalmayacaktı. Resmen hayata bağladı beni.

Finali geçtim, iki aydır yağ kaybedip forma girmeye aynı tempoda devam ediyorum ve mutluyum. Arabayla spor salonuna gidip gelmek, salonda üstümü değiştirmek, duş almak, park yeri aramak falan her gidişimde nerdeyse bir saatimi alıyor ama ona rağmen zevkle gidiyorum. :)

Edik: Bu arada niye aç kalmak? Ben herhalde üç aya önceye kadar günde 2500-3000 kalori yiyen biriydim ve hep aç hissederdim kendimi. Hiç doymuyorum diye söylenirdim. Şimdi günde 1500-1600 kalori yiyorum ve aç hissetiyorum. Tabi arada sırada canım pizza ve pasta gibi kalori bombası yasak yiyecekler çekiyor ama açlıktan değil, özlediğimden. Onları da haftada bir falan koyuyorum bir şekilde programıma.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim rüyalarıma girdi pizza iskender falan. İskender siparişi verdim bi gün rüyamda...

Fazla da diet e sadık kalmamak lazım. Spor yapıyorsan zaten kolay kolay eski şişman haline dönmezsin. Sporda yaktığının üstüne metabolizman da hızlı çalışıyor çünkü. Spor yaptığın günden 36 saat sonrasına kadar metabolizman normalin üzerinde çalışıyor...

Haftada 2-3 kez istediğin şeyleri ye bence, haftada 1 az. Bu sefer tıkanır vücut diyetin işe yaramaz hale gelir çünkü. Arada sırada vücudu şaşırtman lazım. Bi hafta normal ye mesela. Sonra yine diyete devam. Çok daha fazla verim alırsın mirage.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...